Salzburg – Admira 8:0 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 3:1 (kon.) | Ried – Mattersburg 0:1 (kon.)
Austria – Grödig 2:1 (kon.)
SK Sturm Graz
3:1 (2:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 17.10.2015, 18:30 • UPC-Arena, Graz (Kapacita: 15 400) • Rakouská Bundesliga • 12. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:24:23)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:1. Na první branku jsme nemuseli dlouho čekat, když už se ve 2. minutě trefil Kienast. Další branku přidal v 11. minutě z přímého kopu Madl. V 65. minutě se podařilo hostům snížit na 2:1, když se trefil střídající Aigner. Domácí však ihned za tři minuty zvýšili své vedení na 3:1, díky brance Kienasta. Domácí si tak po dnešní výhře připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 52% – 48%
    Střely celkem: 18 – 7
    Střely na branku: 7 – 3

90+4

90+3
    Domácí střídají. Hřiště opouští Offenbacher a místo něj nastupuje Kamavuaka.

90+3
    Právě se nám rozběhla poslední nastavená minutka a rozhodčí tak za malou chvíli ukončí dnešní utkání.

90+2
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

88
    Domácí se nyní už jen snaží ubránit své vedení a dopředu se tak příliš nevydávají.

86
    Klem nyní vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za tvrdý faul na jednoho z protihráčů.

85
    Domácí střídají. Hřiště opouští Kienast a místo něj nastupuje Tadič.

83
    Prokopič se nyní odhodlal ke střele z velké dálky, míč však končí vysoko nad brankou.

81
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách, dopředu však příliš nepospíchají.

80
    Spendlhofer se nyní dostal k hlavičkovému zakončení uvnitř vápna soupeře po rohovém kopu z pravé strany, míč však poslal těsně vedle levé tyče.

77
    Piesinger nyní dostal skvělou přihrávku do vápna, k zakončení se však nedostal, neboť mu na poslední chvíli míč ukopl od nohy jeden z obránců.

76
    Seeger se nyní dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však končí daleko vedle pravé tyče.