Bastia – PSG 0:2 (kon.) | Saint-Étienne – GFC Ajaccio 2:0 (kon.) | Guingamp – Lille 1:1 (kon.)
Nantes – Troyes 3:0 (kon.) | Remeš – Caen 0:1 (kon.) | Toulouse – Angers 1:2 (kon.)
EA Guingamp
1:1 (1:1)
Lille OSC
Sobota 17.10.2015, 20:00 • Stade du Roudourou (Guingamp). • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. Na shledanou. (21:54:39)

Druhá půle přinesla na obou stranách jednu gólovou šanci, nejprve mohl poslat domácí do vedení Salibur, ale jeho samostatný únik přesným zásahem neskončil, na druhé straně dvacet minut před koncem Soumaoro nechal vyniknout jen Lössla. Dnešní soupeři se tak rozchází remízou, což je nejspíš spravedlivý výsledek.

90+5

90+4
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Benjamin Pavard.

90+3
    V samém závěru možnost domácích končí jen rohovým kopem.

90+2
    Cardyho rána z voleje zamířila hodně vysoko nad soupeřovu bránu.

90+2
    Oba týmy hrají v závěru už hodně opatrně, každá chyba může být fatální.
    Jimmy Briand (Guingamp) odpověděl během necelých tří minut na úvodní gól Sofiana Boufala a s největší pravděpodobností svému týmu vystřelil v souboji sousedů ze středu tabulky bod.

90
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.

89
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Stoppila Sunzu (Lille OSC).

86
    Šance se ale nekonala a míč nakonec končí až u Enyeama.

85
    Lille bude rozehrávat třicet metrů od brány soupeře.

82
    Nyní museli pro změnu zanechat útočné snahy domácí hráči, poté co faulovali.

81
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Dorian Lévêque, přichází Laurent Dos Santos.

79
    Benezet udělal soupeři kličku a poté vystřelil ze střední vzdálenosti, mířil hodně mimo.

78
    Akce hostů je přerušena po nedovoleném zákroku. Hosté s tím sice hodně nesouhlasí, avšak hlavní arbitr je neoblomný.