Buffalo – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Boston – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Edmonton – Detroit 3:1 (kon.)
Colorado – Carolina 0:1 (po pr.)
Boston Bruins
4:5 (2:2, 2:0, 0:2 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 22.10.2015, 02:00 • TD Garden, Boston • NHL

61:36
    Přesilová hra pro Flyers! Del Zotto se protáhl po levé straně a Ryanu Sponnerovi (BOS) nezbylo, než jej faulovat. Dvě minuty za hákování.

31:39
    Wayne Simmonds (PHI) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Tak tresty ze závěru třetiny jsou následující. Giroux (PHI) dvě minuty za nesportovní chování, Chára (BOS) dvě minuty za sekání a Rinaldo (BOS) pět minut za vražení na hrazení. Jestli tedy dobře počítám, vstoupí hosté do druhé periody s pětiminutovou přesilovkou pět na čtyři.

Po skončení první třetiny ještě fauloval Zac Rinaldo (BOS) jednoho z protihráčů, hosté tak vstoupí do druhé dvacetiminutovky s výhodou přesilové hry.

16:38
    Claude Giroux (PHI) se provinil vysokou holí, domácí budou hrát přesilovou hru. A bude to za čtyři minuty, ve tváři Connollyho se totiž objevil krvavý šrám.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 14. Connolly (Bergeron, Marchand), 18. Bergeron (Eriksson, Krejčí), 25. Kelly (Eriksson, Chára), 29. Hayes (Krejčí) – 10. Bellemare (VandeVelde, White), 16. Gagner (Laughton, Schenn L.), 48. Giroux (Voráček, Streit), 51. Simmonds (Umberger, Streit), 63. Giroux (Streit, Voráček)

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Chára "C", K. Miller, Krug, McQuaid, Cross, C. Miller – Eriksson, Krejčí "A", Pastrňák – Marchand, Bergeron "A", Connolly – Kelly, Spooner, Hayes – Rinaldo, Kemppainen, Randell.

Trenér: Claude Julien

Philadelphia Flyers: Neuvirth (21. Mason) – Gudas, Del Zotto, L. Schenn, Streit "A", Schultz, Medvěděv – Voráček, Giroux "C", Raffl, Couturier, Simmonds "A", Umberger, Laughton, Read, White, VandeVelde, Bellemare, Gagner.

Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Joannette, Luxmore – Cormier, Murphy

Diváci: 17.565