Buffalo – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Boston – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Edmonton – Detroit 3:1 (kon.)
Colorado – Carolina 0:1 (po pr.)
Boston Bruins
4:5 (2:2, 2:0, 0:2 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 22.10.2015, 02:00 • TD Garden, Boston • NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci, respektive dobré ráno. Nashledanou. (04:51:52)

Zblokované střely: 6 – 17

Hosté v dnešním gólově bohatém utkání vítězí 5:4 po prodloužení, ačkoliv ještě deset minut před koncem prohrávali o dvě branky. O vyrovnání se však ve třetí třetině dvěma rychlými góly postarali Giroux a Simmonds, a prvně jmenovaný následně rozhodl o osudu zápasu vítěznou brankou v prodloužení během přesilové hry.

62:09 Claude GIROUX - 4:5

62:09
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers vítězí! Na začátku gólové akce byl důraz Voráčka u pravého hrazení, kde vybojoval puk a poslal jej "nahoru" na Streita, jenž nabil do gólové pozice do prostoru levého kruhu na CLAUDEA GIROUXE, který tvrdou ranou z první poslal puk pod břevno domácí branky! Asistence: Mark Streit, Jakub Voráček.

61:36
    Přesilová hra pro Flyers! Del Zotto se protáhl po levé straně a Ryanu Sponnerovi (BOS) nezbylo, než jej faulovat. Dvě minuty za hákování.

61:16
    Colin Miller se protáhl nikým nepovšimnut až před kruhy a táhlou střelou nechal vyniknout Masona, který ztlumil puk na své hrudi.

61:01
    Zakázané uvolnění Flyers stěhuje hru před Masona.

60:51
    Mark Streit dostal nabito před kruhy a tvrdou střelou bez přípravy jen o kousek minul domácí klec!

60:33
    Giroux se tlačil do gólové pozice před branku, byl však zastaven Krugem na hranici pravidel.

60:18
    Domácí ztratili puk v útočném pásmu,dopředu tak míří hosté..

60:01

Šedesát minut hry přineslo osm branek, žádná z nich se však neukázal být tou vítěznou. O vítězi utkání tak může rozhodnout prodloužení hrané se třemi hráči v poli na každé straně.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 14. Connolly (Bergeron, Marchand), 18. Bergeron (Eriksson, Krejčí), 25. Kelly (Eriksson, Chára), 29. Hayes (Krejčí) – 10. Bellemare (VandeVelde, White), 16. Gagner (Laughton, Schenn L.), 48. Giroux (Voráček, Streit), 51. Simmonds (Umberger, Streit), 63. Giroux (Streit, Voráček)

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Chára "C", K. Miller, Krug, McQuaid, Cross, C. Miller – Eriksson, Krejčí "A", Pastrňák – Marchand, Bergeron "A", Connolly – Kelly, Spooner, Hayes – Rinaldo, Kemppainen, Randell.

Trenér: Claude Julien

Philadelphia Flyers: Neuvirth (21. Mason) – Gudas, Del Zotto, L. Schenn, Streit "A", Schultz, Medvěděv – Voráček, Giroux "C", Raffl, Couturier, Simmonds "A", Umberger, Laughton, Read, White, VandeVelde, Bellemare, Gagner.

Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Joannette, Luxmore – Cormier, Murphy

Diváci: 17.565