Řisuty – Klatovy 2:1 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:5 (5:6 po s.n.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 10:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:7 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
Bílina – Jindř. Hradec 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 9:2 (kon.) | Trutnov – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Děčín – Písek 9:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
HC Děčín
9:5 (2:1, 3:2, 4:2)
IHC Králové Písek
Sobota 24.10.2015, 18:002. liga skupina Západ • 10. kolo

57:39
    Do bitky se dostal o dvě hlavy vyšší Urbanec se Zikou. Děčínský útočník ho posílá k zemi a v tomto souboji vítězí. Oba kohouti už ale míří na trestnou lavici a dostávají dvě minuty za hrubost.

57:07
    Volráb inkasuje dvě minuty za držení a hosté si zahrají přesilovou hru.

54:51
    Vyloučení na obou stranách. Kuchynka dvě minuty za hrubost, to samé také Vlček na opačné straně. Uvidíme znovu hru ve čtyřech.

45:15
    Molnár inkasuje 2+2 minuty za vysokou hůl. Hosté mají šanci snížit na rozdíl jediné branky v přesilové hře, která může trvat čtyři minuty.

36:11
    Jenže do šance se ve vlastním oslabení dostal Faigl. Novák musel zatáhnout za záchrannou brzdu a dostává dvě minuty za podražení. Uvidíme tedy hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

35:55
    Chládek zahákoval soupeře a nyní nabízí přesilovou hru hostům.

33:04
    Procházka musí znovu na trestnou lavici za podražení a zbytečně tak opět oslabuje své spoluhráče. Je tu početní výhoda pro Děčín.

30:12
    Faigl se dostal do další šance, když si nabruslil až před branku Písku. Tam byl ale sražen k zemi a dvě minuty za hákování dostává Procházka.

28:08
    Na dvě vteřiny se síly na ledě srovnají. Dvě minuty dostává Vlček za podražení a už sedí na trestné lavici.

26:10
    A může být pro Medvědy ještě hůře. Volráb dostává dvě minuty za podražení a hosté si zahrají přesilovou hru.

15:46
    Přesilovku si zahrají hosté. Na trestnou lavici odchází domácí Klement, jenž inkasuje dvě minuty za podražení.

07:57
    Jirků u mantinelu zastavil najíždějícího Faigla a rozhodčí znovu vylučuje. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

05:37
    Procházka nedovoleně zastavil pronikajícího děčínského útočníka a nyní už sedí na trestné lavici.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. Fojt (Filipovský, Volráb), 13. Kaltenböck (Oliverius, Zika), 29. Faigl (Kaltenböck), 38. Hříbal (Kuchynka, Kment), 39. Oliverius (Zika, Faigl), 47. Kuchynka (Chládek), 48. Zika (Vaněk, Faigl), 53. Faigl (Chládek), 56. Chládek (Vaněk) – 6. Sýbek (Slavík), 23. Slavík (Ferebauer), 23. Urbanec (Sýbek), 46. Urbanec (Procházka, Sýbek), 47. Marek (Sýbek)

HC Děčín: Lavinger (Kácha) – Filipovský, Hříbal, Vaněk, Kaltenböck, Klement, Vegner, Molnár, Zdvořáček – Chládek, Faigl, Oliverius – Kuchynka, Zika, Volráb – Fojt, Drnec, Kment
    IHC Králové Písek: Pipek (Panec) – Procházka, Jirků, Hřebíček, Škopek, Hanus, Pavlíček, Koutenský – Sýbek, Vlček, Urbanec – Marek, Novák, Ciboch – Ferebauer, Růžička, Slavík – Volf, Suchan

Rozhodčí: Hlinka – Mašek, Ševic