Řisuty – Klatovy 2:1 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:5 (5:6 po s.n.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 10:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:7 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
Bílina – Jindř. Hradec 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 9:2 (kon.) | Trutnov – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Děčín – Písek 9:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
HC Tábor
8:1 (1:1, 3:0, 4:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 24.10.2015, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ • 10. kolo

44:03
    Za pád pod nohy si jede odsedět 2 minuty Kozák (KLA).

35:22
    Vyloučen domácí Havran na 2 minuty za nedovolené bránění.

32:17
    Z domácího týmu vyloučen Jan Tesař na 2 minuty za držení protihráče.

29:45
    Hostující Kuncl Miroslav dostává osobní 10 minutový trest za nesportovní chování.
    Trest dostal za diskuzi s rozhodčím, kdy reklamoval zásah pukem do masky svého golmana.

27:46
    Jáchym Marek (KLA) dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

26:49
    Domásí Luboš Heršálek si jede odpykat 2 minutový trest za nedovolené bránění.

24:43
    Hosté vyloučeni na 2 minuty za nedovolené bránění. Hříšníkem je Bronislav Andres.

22:43
    Za nedovolené bránění si jede na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici táborský Marcel Dvořák.

16:48
    Další trest pro hosty. 2 minuty za vysokou hůl dostává Danko Deveri.

14:14
    Na trestnou lavici se podívá hostující Nguyen. Ze souboje s domácím obráncem si odváží odměnu v podobě 2 minut za držení protihráče.

05:37
    I hosté si vyzkoušejí přesilovou hru. Jan Kanov (TAB) dostává 2 minuty za faul kolenem.

01:05
    Prvním vyloučeným tohoto zápasu se stává Neuman (KLA) – 2 minuty za sekání.

Ondřej Blaha

Branky a nahrávky: 18. Matušík (Kanov), 24. Semrád (Polodna), 27. Černý (Matušík, Kanov), 30. Mrkvička (Kellner, Semrád), 46. Havran (Boháč, Blažek), 47. Kratzer (Severa), 47. Kellner (Mrkvička, Polodna), 60. Březina (Matušík, Seidl) – 12. Toušek

HC Tábor: Novák (Klestil) – Semrád, Havran, Černý, Kanov (A), Heršálek (A), Dvořák, Tesař – Blažek, Kellner, Mrkvička, Polodna, Březina, Matušík (C), Seidl, Kratzer, Zayml, Severa, Boháč
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Jonák, Kuncl, Kozák, Žižka, Zicho, Benda, Pokorný – Andres, Vrtek, Hrdlička (C), Neuman, Jáchym (A), Deveri, Nguyen (A), Toman, Toušek

Rozhodčí: Talpa Michal – Horák Daniel – Žídek Ondřej