Řisuty – Klatovy 2:1 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:5 (5:6 po s.n.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 10:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:7 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
Bílina – Jindř. Hradec 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 9:2 (kon.) | Trutnov – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Děčín – Písek 9:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
HC Tábor
8:1 (1:1, 3:0, 4:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 24.10.2015, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ • 10. kolo

59:27
    Tábor právě vstřelil branku!

Táborští hráči si dnešní utkání vysloveně užívají! Další krásnou akcí rozebrali obranu Klášterce!
    Puk putoval po trase Seidl, Matušík až k JANU BŘEZINOVI, který měl snadnou práci a zvýšil na 8:1 střelou do odkryté klece Kaššáka.

59:16
    Benda (KLA) ještě vyzkoušel pozornost domácího golmana.

55:37
    Mrkvička předložil krásný pas pro Kellnera, ten ale neměl srovnaná mířidla a svou střelou míjí branku a pár centimetrů!

53:28
    Nebezpečná střela Seidla, Kaššák s menšími problémy chytá.

52:27
    Tábor opět vysílá na Kaššáka jednu střelu za druhou.

52:07
    Polodna v úniku trefuje připraveného golmana hostů!

48:46
    Domácí teď hosty k ničemu nepouštějí a na Kaššáka míří jedna střela za druhou!

48:35
    Tvrdá rána Blažka (TAB) těsně nad!

46:50

A další branka Tábora!!
    Po dlouhé křižné přihrávce Mrkvičky se prosazuje DAVID KELLNER!
    Asistence: Mrkvička, Polodna

46:44

Jiří Severa po buly vyvezl kotouč z vlastního obranného pásma, projel celé hřiště a vybídl ke skórování JAKUBA KRATZERA.
    Ten šancí nepohrdl a proměňuje!!

46:36
    Šance i na druhé straně! Žižka i Kozák ale trefují připraveného Nováka.

46:21
    Domácí si své kombinace vysloveně užívají! Teď putoval kotouč po trase Matušík, Březina. Druhý jmenovaný nedokýzal Kaššáka překonat.

45:44
    Další golová šance Kohoutů! Mrkvička nastřelil kotouč na Kaššáka, před ním dorážel Kellner! Kaššák chytá!

45:06

Krásnou přesilovkovou kombinaci teď předvedla 3.lajna domácích. Na jejím konci stál HAVRAN MARTIN.
    Asistence: Blažek, Boháč

44:03
    Za pád pod nohy si jede odsedět 2 minuty Kozák (KLA).

37:49
    Toman (KLA) rychlou střelou prověřuje Nováka, ten s přehledem chytá.

35:22
    Vyloučen domácí Havran na 2 minuty za nedovolené bránění.

35:00
    Jáchym dostal přesnou přihrávku před bránu, ale nedokázal ji zužitkovat a trefuje pouze připraveného Nováka.

32:17
    Z domácího týmu vyloučen Jan Tesař na 2 minuty za držení protihráče.

29:45
    Hostující Kuncl Miroslav dostává osobní 10 minutový trest za nesportovní chování.
    Trest dostal za diskuzi s rozhodčím, kdy reklamoval zásah pukem do masky svého golmana.

29:45

Domácí využívají další přesilovku. Kellner za brankou zpracoval skákavý kotouč, přihrál ho před branku, kde osamocený VOJTĚCH MRKVIČKA již neměl žádný problém uklidit kotouč do prázdné branky.

29:25
    Kellner míříl svou střelou křížem na šibenici, Kaššák ale jeho úmysl vytušil a kotouč lapačkou chytá.

27:46
    Jáchym Marek (KLA) dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

27:16
    Kozák trefuje Novákův beton.

26:49
    Domásí Luboš Heršálek si jede odpykat 2 minutový trest za nedovolené bránění.

26:18

Domácí využívají přesilovou hru. Nejdříve 2 nepřesné střely Kanova a Matušíka. TOMÁŠ ČERNÝ se na to už nemohl dívat a tak zkusil štěstí a zvyšuje skore na 3:1 pro Tábor.

25:03
    Polodna těsně míjí branku!

24:43
    Hosté vyloučeni na 2 minuty za nedovolené bránění. Hříšníkem je Bronislav Andres.

23:08

Domácí udeřili v oslabení!
    Stanislav Polodna zavezl kotouč, ten se odrazil k MARTINU SEMRÁDOVI a ten propálil od modré vše co moh, div neprotrh síť Kaššákovi branky!

22:43
    Za nedovolené bránění si jede na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici táborský Marcel Dvořák.

19:20
    Radek Seidl opět v akci! jeden blafák, druhý blafák, ale Kaššák se nachytat nenechal!

18:38
    Radek Seidl nepříjemně dorážel na brankovišti, ale Kaššáka překonat nedokázal.

17:40

Domácí vyrovnávají. Gól vstřelil JAKUB MATUŠÍK po přihrávce Jana Kanova.

17:19
    Zayml zavezl kotouč, nahrál Heršálkovi, ten pálí! Kaššák opět připraven.

16:48
    Další trest pro hosty. 2 minuty za vysokou hůl dostává Danko Deveri.

15:58
    Kellner dostal krásný pas za obranu! Samostatný únik ale nedokázal využít a Kaššák se vyznamenal skvělým zákrokem!

15:31
    Seidl těsně míjí branku.

14:14
    Na trestnou lavici se podívá hostující Nguyen. Ze souboje s domácím obráncem si odváží odměnu v podobě 2 minut za držení protihráče.

13:05
    Deveri opět zkouší vystřelit a ohrozit Nováka, ale minul.

12:19
    Domácí se ihned pokoušejí stav srovnat, ale Vojta Mrkvička trefil pouze připraveného Kaššáka.

11:44
    Klášterec právě vstřelil branku!

Táborský Jakub Kratzer ztratil kotouč u mantinelu a ONDŘEJ TOUŠEK střelou do pravé šibenice Novákovi branky dostává svůj tým do vedení.
    Bez asistence.

09:32
    Havran svojí nepřesnou rozehrávkou dovolil zakončení Andresovi, ten ale neuspěl.

08:56
    Havran vypálil od modré! Kaššák s obtížemi chytá.

08:10
    Kratzer trefuje boční síť Kaššákovi branky z dobré střelecké pozice.

05:37
    I hosté si vyzkoušejí přesilovou hru. Jan Kanov (TAB) dostává 2 minuty za faul kolenem.

03:32
    Polodna vyzkoušel pozornost Kaššáka, ten byl připraven. Vhazuje se po jeho pravicl.

01:05
    Prvním vyloučeným tohoto zápasu se stává Neuman (KLA) – 2 minuty za sekání.

Ondřej Blaha

Branky a nahrávky: 18. Matušík (Kanov), 24. Semrád (Polodna), 27. Černý (Matušík, Kanov), 30. Mrkvička (Kellner, Semrád), 46. Havran (Boháč, Blažek), 47. Kratzer (Severa), 47. Kellner (Mrkvička, Polodna), 60. Březina (Matušík, Seidl) – 12. Toušek

HC Tábor: Novák (Klestil) – Semrád, Havran, Černý, Kanov (A), Heršálek (A), Dvořák, Tesař – Blažek, Kellner, Mrkvička, Polodna, Březina, Matušík (C), Seidl, Kratzer, Zayml, Severa, Boháč
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Jonák, Kuncl, Kozák, Žižka, Zicho, Benda, Pokorný – Andres, Vrtek, Hrdlička (C), Neuman, Jáchym (A), Deveri, Nguyen (A), Toman, Toušek

Rozhodčí: Talpa Michal – Horák Daniel – Žídek Ondřej