Zlín – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Chomutov 5:4 (4:3 po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 3:1 (kon.)
K. Vary – Č. Budějovice 3:2 (po pr.)
Berani Zlín
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 29.10.2015, 17:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů • 18. kolo

Zlín nakonec tlak Liberce v závěru ustál a připisuje si premiérovou tříbodovou výhru na domácím ledě. Góly padaly především po chybách obrany, hosté jich udělali víc.

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (19:00:42)

59:59
    V samém závěru se sám u tyčky ocitl Starosta, ale branku přestřelil! Poslední šance Severočechů je zmařená.

59:45
    Ne, ševci soupeře do útočné třetiny nepustí.

59:23
    Liberec je ve vlastním pásmu, ale s pukem na holi. Vacek jede znovu na střídačku!

59:02
    Berani jsou v útočné třetině a šetří čas.

58:38
    Puk je mimo hrací plochu a bude se vhazovat ve střední třetině, Vacek zajíždí zpět do branky.

58:31
    Domácím se dařilo až doteď držet puk ve střední třetině, nyní už jsou však Tygři před Halodou a v šesti!

58:10
    Liberec si ještě na power-play netroufne.

58:10
    Oddechový čas pro hosty.

58:10
    Zlín dostal puk do středního pásma, soupeř se při pokusu vrátit do útočné třetiny dopustil ofsajdu.

57:58
    Hladišovi se zamotal kotouč mezi nohy a nedokázal jej vyvést.

57:28
    Starosta ránou od modré získává vhazování v útočné třetině.

57:09
    Halodovi sice propadla střela někoho ze soupeře, ale mimo zařízení.

56:40
    Vyoral zavezl puk do útočné třetiny a zpoza branky našel na kruhu volného Karafiáta, ten ale v dobré střelecké pozici branku minul.

56:02
    Puk opustil hraví plochu, bude se vhazovat zase před Halodou.

55:46
    Zlínští posouvají touš do střední třetiny, Severočeši chystají další akci.

55:07
    Další úspěšný zákrok domácího muže v masce. Bude se vhazovat.

54:43
    Domácí si na chvilku odpočinuli v útočné třetině, Liberec jde ale znovu do útoku.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 10. Karafiát (Gago, Sirota), 29. Dalajka, 40. Gazda – 38. Solenský, 46. Havlas

Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Sirota, Váňa, Stuchlík, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Lainka, Stiksa, Peška, Horváth, Vyoral, Karafiát, Hladiš, Hořanský
    Bílí Tygři Liberec: Vacek (Hosnedl) – Klinger, Husa, Mečíř, Divila, Tržický, Starosta – Hrníčko, Šír, Rubeš, Král, Gecko, Solenský, Svoboda, Zachar, Kačírek, Havlas, Paločko, Hylena

Rozhodčí: Obadal – Blaha, Goňa