Žilina B – Šaľa 6:2 (kon.) | Dunajská Lužná – Senec 1:0 (kon.) | Pohronie – B. Bystrica 1:0 (kon.)
Teplička n. Váhom – Poprad 2:4 (kon.)
Dunajská Lužná
1:0 (0:0)
ŠK SFM Senec
sk Neděle 01.11.2015, 13:00MONACObet liga

A rozhodca Ziemba práve odpískal koniec dnešného stretnutia. Dunajská Lužná zdolala ŠK SFM Senec najtesnejším rozdielom 1:0, keď sa strelecky presadili až v druhom polčase. Diváci videli zaujímavý futbal, v ktorom sa bojovalo o každý kus voľného priestoru na ihrisku. Domáci futbalisti napokon stretnutia zvládli a svojmu súperovi odskakujú v tabuľke na rozdiel štyroch bodov. (14:53:25)

90

90
    V záverečnej minúte stretnutia má loptu na kopačkách Dunajská Lužná, ktorá čaká na záver zápasu. Bude sa musieť stať malý zázrak, aby hráči Senca dnes dokázali ešte bodovať.

89
    Senec mal v závere zápasu k dispozícii štandardnú situáciu, no ani z nej sa nedokázal presadiť.

88
    Už piatu žltú kartu v dnešnom zápase udeľuje hlavný arbiter Ziemba hráčovi Senca. Kartou je napomínaný Marcel Oravec.

88
    Z tejto rodiacej sa šance ale vzišlo, hostia neskórovali a v hre sa tak bude pokračovať za stavu 1:0.

87
    Senec má možno poslednú príležitosť v zápase na vyrovnanie. Bude zahrávať rohový kop.

85
    Domáci futbalisti majú loptu na svojich kopačkách a necelých päť minút pred koncom duelu vedú najtesnejším jednogólovým rozdielom.

84
    Senec sa teraz urputne snaží získať aspoň jeden bod, no Dunajská Lužná sa zatiaľ dobre bráni a súperovi nedovolí dostať sa na dostrel svojej brány.

83
    Hráči domáceho tímu ale nedokázali dopraviť loptu do súperovej brány druhýkrát v zápase a krátko pred koncom zápasu tak budú brániť jednogólové vedenie.

82
    Dunajská Lužná má teraz skvelú príležitosť spečatiť svoje víťazstvo. K dispozícii bude mať rohový kop.

81
    A rozhodca Ziemba teraz "odmeňuje" žltou kartou za tvrdý zákrok hosťujúceho hráča Senca Lukáša Hlavatoviča.

81
    Ani z tejto šance sa ale hostia nedokázali strelecky presadiť, Dunajská Lužná necelých desať minút pred koncom zápasu vedie 1:0.

80
    Roh si hostia z tímu ŠK SFM Senec zopakujú. Pre hostí to bude už ôsmy rohový kop v zápase.

79
    Senec sa snaží dobyť bránu domácich. Hráči hostí budú mať k dispozícii rohový kop.

78
    A jednogólové vedenie domácich sa bude snažiť udržať Viktor Bališ, ktorý teraz prichádza na ihrisko na úkor Jána Kadera.

78
    Dunajská Lužná ale má v kádri niekoľko skúsených futbalistov, ktorí by mali dopomôcť domácim udržať si jednogólové vedenie.

77
    Senec ale neskladá zbrane a v záverečnej pätnásťminútovke sa bude snažiť vyrovnať nepriaznivé skóre.

76
    Nervozita na kopačkách Senca po inkasovanom góle sa začína prejavovať. Hráči Senca vidia z ruky hlavného rozhodcu Ziembu už tretiu žltú kartu v dnešnom stretnutí. Tentoraz je napomínaný Christian Libič.