Táborsko akademie – Vltavín 1:5 (kon.) | Převýšov – Tachov 2:0 (kon.) | Žižkov – Zápy 3:1 (kon.)
Jirny – Chrudim 2:1 (kon.) | Kolín – Benešov 0:1 (kon.) | Most – Králův Dvůr 1:4 (kon.)
Brozany – Benátky n/J 1:3 (kon.)
SK Převýšov
2:0 (2:0)
FK Tachov
Neděle 01.11.2015, 10:15Česká fotbalová liga • 13. kolo

Je tu konec zápasu, domácí dnes díky dvěma brankám z první půle berou z utkání plný zisk bodů. Výrazným výkonem se dnes předvedl také domácí brankář Stejskal, který zabránil několika velikým šancím Tachova. Užívejte zbytek víkendu a někdy příště se těším na počtenou. (12:05:06)

90+2

90+2
    Těžký zákrok pro Stejskala, ten míč musel lapit nadvakrát a nakonec úspěšně.

90+2
    Přímý kop ještě zkusí skoro z hranice vápna Tachov. Faulován byl Hrdlička.

90+1
    Hrát se budou ještě dvě minuty, o vítězi je ale pravděpodobně už rozhodnuto.

90
    Černý zakončil po odpískání na branku hostů a vidí za to žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Urbanec, přichází Týfa.

87
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Doležal, přichází Černý.

84
    S blížícím se koncem zápasu se snaží Tachov snížit a alespoň zdramatizovat koncovku.