Real Madrid – Las Palmas 3:1 (kon.) | Villarreal – Sevilla 2:1 (kon.) | Valencia – Levante 3:0 (kon.)
Getafe – Barcelona 0:2 (kon.) | Real Sociedad – Celta Vigo 2:3 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:3 (2:1)
Celta de Vigo
Sobota 31.10.2015, 22:05 • Estadio Municipal de Anoeta, San Sebastian • Španělská LaLiga • 10. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního večera/noci. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (00:16:05)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 8:5. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 9:12.

Utkání je u konce! Hosté převedli ve druhém poločase skvělý obrat a odvážejí si z hřiště San Sebastianu plný bodový zisk po výhře 3:2!

Ve druhé půli přidal nejprve svou druhou branku Iago Aspas, který se hlavou opřel do centru Wasse a nedal domácímu brankáři šanci. Celý obrat dokonal minutu před koncem řádné hrací doby Pablo Hernández, který se po přihrávce Nolita opřel do míče a točenou střelou do šibenice vstřelil jeden z jeden z nejhezčích a nejdůležitějších branek ve svém životě! Celta si tak odváží zaslouženou výhru!

90+3

90+3
    Hosté šetří čas u rohového praporku a domácí už příliš šancí nemají.

90+2
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nolito, kterého nahrazuje Carles Planas.

90+1
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fabian Orellana, kterého nahrazuje Levy Madinda.

90+1
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Markel Bergara, kterého nahrazuje Chori Castro.

90
    Budou se nastavovat tři minuty na rámec hrací doby! Podaří se domácím vyrovnat?
    89. Pablo HERNÁNDEZ - 2:3

89
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné! Hosté jdou v závěru utkání do vedení! Po kombinaci na pravé straně se míč z Nolitovy kopačky dostal k PABLU HERNÁNDEZOVI, který si míč nechal spadnout a poté se opřel do nádherného voleje, jenž zapadl přesně do pravé šibenice branky domácích! Rulli byl bez šance zasáhnout – 2:3!

88
    Jonny Castro fauloval a za svoje provinění vidí žlutou kartu!

87
    Ten se Celtě příliš nevyvedl a domácí borci rychle otáčejí hru na opačnou stranu.

87
    Míč se odrazil od obrany domácích do zámezí a následovat bude rohový kop.

86
    Illarramendi fauloval na obranné polovině a za svůj prohřešek vidí žlutou kartu. Navrch k tomu uvidíme přímý kop hostí.

85
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Imanol Aggiretxe, kterého nahrazuje Jonathas.

84
    Neuvěřitelná šance hostí nekončí brankou! Po vyražené střele se před prázdnou brankou dostal k dorážce hostující Orellana, který však branku nepochopitelně přestřelil!

83
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, kterého nahrazuje John Guidetti.

82
    Hosté připravují první střídání.

Daniel Kinc

Branky: 12. Agirretxe (Illarramendi), 37. Agirretxe (Yuri) – 17. Aspas (Radoja), 56. Aspas (Wass), 89. P. Hernández (Nolito)

Karty:   71. Zaldúa (RSC), 86. Illarramendi (RSC) – 45. Radoja (CVG), 68. P. Hernández (CVG), 74. Aspas (CVG), 88. J. Castro (CVG)

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Yuri, I. Martínez, Mikel González, Zaldúa – Bergara (90+1. Castro), Illarramendi – Zurutuza (57. Bruma), Vela, Prieto (C) – Agirretxe (85. Jonathas).
    Náhradníci: Olazábal – D. Reyes, Bruma, Pardo, Canales, Castro, Jonathas.

Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (C), Sergi Gómez, Fontàs, J. Castro – Wass, Radoja, P. Hernández – Orellana (90+1. Madinda), Aspas (83. Guidetti), Nolito (90+2. Planas).
    Náhradníci: Díaz – Planas, Madinda, Bongonda, Guidetti, Dražić, Señé.

Rozhodčí: Fernández – Cabañero, Canelo