Barcelona – BATE 3:0 (kon.) | AS Řím – Leverkusen 3:2 (kon.) | Bayern – Arsenal 5:1 (kon.)
Olympiakos – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Porto 1:3 (kon.) | Chelsea – Dynamo Kyjev 2:1 (kon.)
Lyon – Zenit 0:2 (kon.) | Gent – Valencia 1:0 (kon.)
FC Barcelona
3:0 (1:0)
BATE Borisov
Středa 04.11.2015, 20:45 • Camp Nou (Barcelona) • Liga mistrů • 4 • Skupina E

78
    Své poslední střídání v tomto zápase provádí také hostující trenéra Alexandr Jermakovič. Ze hřiště odchází Maxim Volodko, kterého na poslední minuty nahrazuje Ryas!

76
    Luis Enrique využil své poslední možnosti střídání! Ze hřiště odchází Sergio Busquets, který ve středu hřiště podal svůj průměrný výkony. Na posledních patnáct minut přichází na hřiště mladý Gerard Gumbau!

68
    Své první střídání v tomto zápase provádí hostující tým. Ze hřiště odchází kapitán Volodko, kterého nahrazuje na hřišti Nemanja Nikolić. Luis Enerique posílá ze hřiště Andrése Iniestu, kterého na hřišti nahrazuje stoper Marc Bartra!

60
    Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Dmitri Mozolevski, přichází Aljaxandr Hleb.

20
    Tak to je velmi nepříjemná zpráva pro Barcelonu! Ivan Rakitić si přivodil nějaké zranění, které mu nedovoluje pokračovat ve hře. Chorvatský záložník tak opouští hru už po dvaceti minutách, na jeho místo přichází mladý Munir!

Jan Havlovic

Branky: 31. Neymar, 60. L. Suárez (Neymar), 83. Neymar (L. Suárez)

Karty:   51. Dani Alves (BAR) – 30. Mladenović (BAT), 80. Nikolić (BAT)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 10:0. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 10:10.
    FC Barcelona: ter Stegen – Dani Alves, Mascherano, Vermaelen, Adriano – Rakitić (20. Munir), Busquets (76. Gumbau), Iniesta (C) (68. Bartra) – Roberto, L. Suárez, Neymar.
    Náhradníci: Bravo – Piqué, Bartra, Munir, Alba, Ramírez, Gumbau.

BATE Borisov: Černik – D. Poljakov, Hajdučyk, N. Milunović, Mladenović – A. Volodko (C) (68. Nikolić), Jablonski – Stasevič, Gordejčuk, M. Volodko (78. Ryas) – Mozolevski (60. Hleb).
    Náhradníci: Soroko – Dubra, Karnicki, Nikolić, Jevtić, Ryas, Hleb.

Rozhodčí: István Vad – Albert, Berettyan (vš. HUN)