Barys – Ufa 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
Nižněkamsk – Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Neftěchimik Nižněkamsk
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Pátek 27.11.2015, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

Neftěchimik Nižněkamsk nevyužil výhody domácího prostředí a Metallurgu Magnitogorsk podlehl 2:3 po prodloužení. (19:55:59)

62:57 Chris LEE - 2:3

62:57
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Bonusový bod Metallurgu vystřelil CHRIS LEE, jenž se prosadil po Wolského přihrávce zpoza brány. Asistence: Wojtek Wolski.

60:01

Hodina čisté hry vítěze neurčila, oba celky se tak o bonusový bod pokusí porvar v pětiminutovém prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    54:03 Rvačka mezi Porjadinem a Potěchinem

54:03
    Pavel Porjadin (Metallurg Magnitogorsk) inkasoval za vyvolání šarvátky dvouminutový, pětiminutový a navíc i osobní desetiminutový trest. Bogdan Potěchin (Neftěchimik Nižněkamsk), který byl soupeřem hostujícího hráče, obdržel trest na pět minut.
    51:32 Alexander KITAROV - 2:2

51:32
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Hokejisté domácího týmu opět vyrovnávají, Samsonov skočil po vyraženém kotouči, ale nedokázal ho ukrýt pod svou lapačku, čehož využil ALEXANDER KITAROV, jenž se objevil za gólmanovými zády, a přestože byl tísněn obráncem, dokázal touš dopravit až za brankovou čáru. Asistence: Pavel Porjadin.
    48:41 Jan KOVÁŘ - 1:2

48:41
    Hosté rychlými přihrávkami vyšachovali obranu soupeře a využili tak přesilovou hru! Po Mozjakinově přesné přihrávce z pravé strany zakončoval na zadní tyči JAN KOVÁŘ. Asistence: Sergej Mozjakin a Danis Zaripov.

47:06
    Andrej Stas (Neftěchimik Nižněkamsk) se dopustil hákování, za které si odsedí menší trest.

41:51
    Za hákování usedá za katr Alexander Kitarov (Neftěchimik Nižněkamsk).

40:01

Ve druhém dějství byl střelecky aktivnější Metallurg Magnitogorsk, avšak domácím se v přesilové hře zásluhou Zdunova podařilo vyrovnat. A právě za nerozhodného stavu vstoupí hráči obou celků do závěrečné tercie.

Třetí část začne přibližně v 18:48.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 27. Zdunov (Ščitov, Milovzorov), 52. Kitarov (Porjadin) – 8. Wolski (Mozjakin), 49. Kovář (Mozjakin, Zaripov), 63. Lee (Wolski)

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Sudnicin) – Ljamin, Běrezin, Sergejev, Bryncev, Ščitov, Jevsejenkov, Ogurcov, Kuzmin – Rybin, Žukov, Stas – Taffe, Sexton, Grigorenko – Milovzorov, Stoa, Zdunov – Kitarov, Kulikov, Porjadin
    Metallurg Magnitogorsk: Samsonov – (Košečkin) – Lee, Antipin, Osipov, Běreglazov, Batyršin, Těreščenko, Chabarov – Wolski, Mozjakin, Jan Kovář – Filippi, Zaripov, Osala – Potěchin, Platonov, Kaletnik – Arsenjuk, Železkov, Kosov, Timkin

Rozhodčí: Gamalej, Kuljov – Litvinov, Šišlo