Havířov – Opava 3:2 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Liberec 2:0 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (1:2 po s.n.)
Chomutov – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Pardubice – Letňany 4:2 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 4:2 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 3:2 (2:1 po s.n.) | Slavia – Sparta 4:5 (po pr.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
HC Motor České Budějovice
Pátek 27.11.2015, 15:00 • SD Aréna • Extraliga staršího dorostu • 23. kolo

Utkání končí za stavu 3:1, a tak všechny body zůstávají na severu Čech. (17:20:08)

59:22
    Vyloučeni hráči: domácí Radek Procházka dvě minuty hrubost a Michal Smutný pět minut hrubost.Hostující Jáchym Kondelík dvě minuty hrubost, Jakub Káník pět minut hrubost.

58:43

56:43
    Vyloučen domácí Ondřej Dvořák na dvě minuty za sekání.

51:19
    Piráti právě vstřelili branku!
    Gól v přesilovce a domácí vedou 3:1. Autorem branky je JAN SVOBODA. Asistence: Tomáš Hajič, Jakub Köver.

49:36
    Vyloučen hostující Jakub Káník na dvě minuty za krosček.

48:35
    Oba týmy hrají v plném počtu.

46:35
    Vyloučeni hráči. Z mužstva HC Motor České Budějovice Patrik Škola na dvě minuty za hrubost. Z mužstva Piráti Chomutov vyloučen Filip Palička na dvě minuty za hrubost.

40:25
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Motor snižuje gólem v oslabení. Autorem branky je JAKUB KÁNÍK. Asistence: Jáchym Kondelík.

40:01
    Úplně na konci druhé třetiny dostal trest hostující tým za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilovka pro domácí.

40:01

40:00

39:33

37:33
    Vyloučen domácí Jakub Köver na dvě minuty za hákování.

37:21

35:21
    Vyloučen domácí Jakub Lauko na dvě minuty za napadení.

31:45

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 23. Köver, 24. Köver (Svoboda, Hajič), 52. Svoboda (Hajič, Köver) – 41. Káník

Piráti Chomutov: Khůn (Pavlát) – Procházka, Dvořák O., Novák, Smutný, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Lauko, Chlán, Palička, Svoboda, Hřebíček, Dejmek, Svoboda, Šilar
    HC Motor České Budějovice: Hauser (Němec) – Hadžič, Dones, Dvořák M.Rákosník, Škola, Dudáček – Silný, Pánek, Rolínek, Tejko, Káník, Kašper, Kondelík, Toman

Rozhodčí: Hlinka – Rozlílek, Kokrment