Spišská N. Ves – Trnava 5:3 (kon.) | Michalovce – Pov. Bystrica 0:0 (odl.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.)
Prešov – Humenné 6:5 (kon.) | Nové Zámky – Bardejov 4:3 (po pr.) | Detva – Senica 3:1 (kon.)
HC Topoľčany
4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 27.11.2015, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Tretia tretina strelecky patrila hosťujúcemu celku v pomere 12:25. Celkove 39:52. (20:08:27)

Žochári dokázali náročný záver ustáť a získavajú tri body!

59:03
    Hostia majú príležitosť na vyrovnanie.

59:03
    Topoľčany – Miloš Bystričan – dve minúty za podrazenie.

57:43
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia sa v presilovke dokázali priblížiť gólom JÁNA CIBUĽU a záver stretnutia tak bude mať riadne dramatický náboj!
    Asistencia: Peter Bartík.

56:49
    Topoľčany – Jaroslav Niník – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy. Skvelá šanca pre hostí dotiahnuť sa k remíze!

55:46
    Topoľčany – Lukáš Majerčík – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

53:02
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Liptovský Mikuláš – Juraj Kadlubiak – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

52:56
    Topoľčany – Michal Kluka – dve minúty za seknutie.

46:48
    Topoľčany – Ján Perniš – dve minúty za podrazenie.

45:33
    Liptovský Mikuláš – Tomáš Nádašdi – dve minúty za podrazenie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Aj druhá tretina bola strelecky vyrovnaná, 17:16. Priebežne 27:27.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:42
    Topoľčany dali gól!
    Ďalšia využitá presilovka, tentokrát gól strieľa FILIP NEMČEK a domáci odskakujú na rozdiel dvoch gólov.
    Asistencie: Miloš Bystričan a Libor Káčer.