Havířov – Opava 3:2 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Liberec 2:0 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (1:2 po s.n.)
Chomutov – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Pardubice – Letňany 4:2 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 4:2 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 3:2 (2:1 po s.n.) | Slavia – Sparta 4:5 (po pr.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.)
HC Slavia Praha
4:5 (0:1, 2:2, 2:1 - 0:1)
HC Sparta Praha
Pátek 27.11.2015, 18:00Extraliga staršího dorostu • 23. kolo

Sparta dokázala na konci třetí periody vyrovnat. V prodloužení byli hosté aktivnější, což se jim vyplatilo a z Edenu si vezou cenné dva body. (21:47:25)

61:10 Tomáš ŠMERHA - 4:5

61:10
    Sparta právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ ŠMERHA dostává přihrávku a kličkou do bekhendu ukončuje dnešní zápas. Asistence: Ostap Safin

60:17
    Vildumetz (SLA) a Jeřábek (SPA) jsou vyloučeni.

60:01

Ve třetí třetině se podařilo slávistům vyrovnat a také poprvé v zápase se dostat do vedení. V 57.minutě ale srovnával Eliáš a posílá zápas do prodloužení.

60:00

59:18
    Sparťané jsou ke konci třetiny aktivnější.

58:39
    Ofsajd hostů.

58:13
    Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.
    56:13 Filip ELIÁŠ - 4:4

56:13
    FILIP ELIÁŠ srovnává skóre. Po krásné nahrávce od Safina, zasouval kotouč do prázdné branky. Asistence: Ostap Safin a Tomáš Šmerha.

56:11
    Domácí hrají v plném počtu.

55:40
    Domácí vyhazují.

55:32
    Střelu od modré Patera schovává ve své lapačce.

55:00
    Sparťané se drží v útočném pásmu. Ke střele se ještě nedostali.

54:30
    Šteiner se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku. Střelou zápěstím si na Wolfa nepřišel!

54:11
    Šance pro Spartu vyrovnat. Steinocher (SLA) je vyloučen zdržování hry.

Lucie Brožová

Branky a nahrávky: 34. Fiala (Matějka), 39. Kern, 41. Vildumetz, 44. Kern – 7. Safin (Schwamberger, Chlouba), 27. Wojnar (Vízner), 40. Jeřábek, 57. Eliáš (Safin, Šmerha), 62. Šmerha (Safin)

HC Slavia Praha: Patera (Kodad) – Krásný, Steinocher, Melovič, Vobořil, Duda, Šmíd, Šantrůček – Matějka, Bajer, Fiala, Vildumetz, Kern, Šteiner, Netolický, Marek, Šergl, Šilhan
    HC Sparta Praha: Wolf (Hofmann) – Janda, Vízner, Eliáš, Jeřábek, Horský, Vandas, Sedliský – Šrámek, Šmerha, Švarc, Šišolák, Nacházel, Chlouba, Safin, Komárek, Schwamberger, Maršoun, Kropáček, Dubský, Wojnar