CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – Novokuzněck 1:3 (kon.) | Minsk – Vladivostok 5:3 (kon.)
Jaroslavl – Petrohrad 2:3 (kon.) | N.Novgorod – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Soči – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
HK Soči
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Spartak Moskva
Sobota 28.11.2015, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

59:01
    A Spartak už nemá moc na co čekat, a tak posílá na střídačku svého brankáře. Hosté to zkouší v šesti!

50:27
    Lukáš Radil (SPM) odchází dnes již podruhé na trestnou lavici – hákování.

47:24
    Andrej Jermakov (SPM) naopak Spartak na dvě minuty oslabí – podražení.

41:45
    Konstantin Barulin (SOC) inkasuje dvě trestné minuty za podražení.

38:12
    Soči právě vstřelilo branku!
    Domácím hokejistům se to daří! Po vzniklé situaci 2 na 1 se ke kotouči dostal Andre Petersson, jenž zvolil střelu, kterou brankář Engren sice vyrazil, ale pouze na čepel volného BENA MAXWELLA, který už s dorážkou neměl problém.
    Asistence: Andre Petersson, Sergej Kuzněcov.

29:31
    Mikhail Jakubov (SOC) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

28:49
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté z Moskvy však nakonec přeci jen vyrovnávají. O první střelecký zápis ve druhé části se stará ALEXANDR MĚREŠKIN.
    Asistence: Charles Genoway, Konstantin Glazačev.

16:20
    A tu také domácí hokejisté využívají! Ke kotouči se dostal ANDRE PETERSSON, který se prosazuje střelou z první z vrcholu kruhu. Brankář Engren měl přes clonícího hráče zakrytý výhled.
    Asistence: Andrej Kosticyn.

15:39
    Domácí hokejisté Soči mají k dispozici takřka minutu a půl dlouhou přesilovku 5 na 3!

15:37
    Již podruhé v dnešním zápase je vyloučen Jevgenij Bodrov (SPM) – tentokrát na dvě minuty za vyhození hole.

15:18
    Lukáš Radil (SPM) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

08:41
    Ilja Krikunov (SOC) vyloučen na dvě minuty za hákování.

03:37
    Jevgenij Bodrov (SPM) vyloučen na dvě minuty za hákování.

01:55
    Mikhail Anisin (SOC) vyloučen na dvě minuty za hákování.

00:44
    Vševolod Sorokin (SPM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

David Motloch

Branky a nahrávky: 17. Petersson (Kosticyn), 39. Maxwell (Petersson, Kuzněcov) – 29. Měreškin (Genoway, Glazačev)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Kuzněcov, Paigin, Bernatskij, Jalasvaara, Semenov, Mamašev, Malevič – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Petersson, Skačkov, Maxwell – Ščastlivij, Warn, Anisin – Kazionov, Jakubov, Ščegolkov
    Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Jermakov, Genoway, Bělov, Baldajev, Dyblenko, Sorokin, Gilroy – Glazačev, Měreškin, Radil – Bodrov, Potapov, Levitskij – Leščenko, Vasiljev, Šmeljov – Wellman, Voronin, Li, Šafigulin

Rozhodčí: Kadyrov, Ščenjov – Gordenko, Tomilov

Diváci: 6 035