Vsetín – Olomouc 4:1 (kon.) | Opava – Zlín 1:7 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:3 (3:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Slavia 3:6 (kon.) | Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 2:5 (kon.)
Poruba – Havířov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:6 (kon.) | Třinec – Vítkovice 8:3 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Do prázdné litvínovské branky střílí pátý gól Matěj Chalupa. Asistence: Marek Rubner, Adam Váchal.

58:43
    Litvínovští jsou u puku.

58:26
    Šimon Havlík je na střídačce, domácí hrají v šesti!

58:00
    A o vítězi je nejspíš rozhodnuto. Vojtěch Kovařík zůstal osamocen před litvínovskou brankou, jeho nepříliš razantní střela propadla Havlíkovi mezi betony. Asistence: Jakub Pour, David Roubal.

57:07
    Plzeň se ujala kotouče a obrací hru.

56:24

Plzeň vyhazuje.

55:46
    Po nahrávce Myšáka vyzkoušel Schmidmayer pozornost Červenky, ten se ovšem překvapit nenechal.

54:59
    Domácí kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.

54:33
    Litvínov se ihned usadil před brankou Červenky a snaží se srovnat stav zápasu.

54:24
    Oddechový čas pro domácí.

54:24
    Na trestnou lavici usedá Jan Štěpánek, jež si odpyká na lavici hanby dvě minuty, jelikož se provinil držením protihráče.

53:52
    Domácí v plném počtu. Plzeň v přesilovce nedokázala nic vymyslet stav je tak pořád stejný.

52:24
    Myšák už je na ledě, domácí hrají ve čtyřech.

51:52
    Na trestnou lavici usedá David Drašar, který si odpyká dvě minuty za napadení.

51:14
    Po vzájemné potyčce Cikánka s Chalupou se vylučuje na obou stranách, oba dostávají dvouminutový trest za hrubost.

50:43
    Litvínovští se usadili před brankou hostujícího gólmana Červenky.

50:24
    Vyloučení na litvínovské straně, počet hráčů na ledě se srovná. Za hákovaní je vyloučen litvínovský útočník Josef Myšák.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 3. Vébr (Bečvář), 28. Schmidmayer (Urbánek) – 4. Rubner (Chalupa), 33. Rubner (Chalupa), 39. Pour (Roubal), 58. Kovařík (Pour, Roubal), 60. Chalupa (Rubner, Váchal)

HC Litvínov: Havlík Š. (Kovařík) – Macháč, Havlík D., Kučera, Urbánek (C), Hipius, Cikánek – Nídl, Schmidmayer, Ineman, Vopat, Vébr, Drašar, Myšák, Vaněk, Kumov, Pavlíček, Bečvář
    HC Plzeň 1929: Červenka (Krasanovský) – Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel, Sedláček, Čechura – Váňa, Rubner, Pour, Chalupa, Červenka M., Eret, Straka, Roubal D. (C), Kovařík, Penc, Hanzlík, Roubal J.