Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Petrohrad – Nižněkamsk 2:1 (po pr.)
Spartak Moskva – Čeljabinsk 5:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Neděle 06.12.2015, 08:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů. (10:29:06)

Československá stopa

Jan Kolář (CHA) (0+1), 3 střely, 23:41 čas na ledě

V prodloužení vyhrál Chabarovsk, který byl po většinu zápasu lepším týmem, a tak je rozhodnutí v jeho prospěch spravedlivým. Jugra dokázal potrestat chyby soupeře, čímž si vynutila prodloužení, ale i v tom byla horším celkem.

Střely na branku: 47:29.

Niclas BERFORS - 3:2

61:57
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Amur využívá početní výhodu a připisuje si bod navíc! Jan Kolář našel Akima Aliua, jehož tvrdou ránu vyrazil Vladislav Fokin před sebe, kde už byl připravený NICLAS BERFORS. Ten se zachoval chladnokrevně a poslal černou gumu do sítě. Asistence: Akim Aliu, Jan Kolář.

61:26
    Amur sice kombinoval před brankou soupeře, ale hlavní sudí viděl postavení útočícího hráče v brankovišti.

61:09
    Tak nejen icing se píská, ale také příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestné lavici už sedí hostující Arťom Buljanskij.

61:09
    Oddechový čas pro domácí.

61:09
    Chabarovsk je opět aktivnější, ale jeho další útok je zastavený ofsajdem.

60:35
    Z levé strany vypálil nepříjemný pokus Jan Kolář, jehož pokus ramenem vyrazil hostující gólman.

60:05
    Úvodní vhazování v prodloužení vyhrál opět elitní centr Amuru.

60:01

Jan Kolář (CHA) (0+0), 2 střely, 22:09 čas na ledě

Základních šedesát minut nám vítěze nepřineslo, a tak přijde na řadu prodloužení případně nájezdy. Domácí vedli už dvoubrankovým rozdílem, ale Jugra ještě přidala a dokázala vyrovnat.

Střely na branku: 44:29.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 35. Aliu (Metsola), 43. Berfors, 62. Berfors (Aliu, Kolář) – 43. Medveděv (Buljanskij), 51. Panov (Bortnikov)

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Kolář (A), Aliu, Zub, Šulakov, Atjušov (C), Ibragimov, Stalnov – Tolpeko, Wandell, Bergrors – Litovčenko, Gračjov (A), Dedunov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Li – Pervušin, Byvalcev, Železnov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Gelašvili) – Antonov, Ugolnikov, Mamkin, Želdakov, Vasilčenko, Pogorišnij, Seleznjov – Gorbunov, Ivanov (C), Bortnikov – Varfolomějev, Panov (A), Lapenkov – Medveděv, Taraťuchin, Buljanskij – Ankudinov, Rasskazov, Nikolajev.

Rozhodčí: Gusev, Olenin – Sazonov, Medveděv