Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Carolina – Montreal 3:2 (kon.) | St. Louis – Toronto 1:4 (kon.)
Philadelphia – Columbus 1:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:0 (kon.) | Vancouver – Boston 0:4 (kon.)
San Jose – Tampa 3:4 (kon.) | Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Montreal Canadiens
Neděle 06.12.2015, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Pro mne je to pro tuto noc vše. Vám co jdete spát přeji dobrou noc a vy co již vstáváte přeji krásné dobré ráno a nezapomeňte, že zbývá již jen 22 dní do Vánoc. (04:04:23)

3. Cam Ward (CAR) 0 zák., 2 góly, 00,0%

Ani neuvěřitelný závěr nepomohl hostujícímu celku k vítězství nad domácí Carolinou. Domácí nejprve ihned v začátku třetí třetiny dostali puk za záda Condona, ale branku rozhodčí neuznali, pro nedovolené bránění brankáře, což bude ještě hodně diskutované rozhodnutí rozhodčích. Každopádně domácí to mrzet nemusí, protože v třiapadesáté minutě dal výsledku konečnou podobu domácí Jeff Skinner.

Carolina poráží Montreal poprvé od 13.2.2012!

59:28
    Galchenyuk minul poloodkrytou branku!

58:52
    Cam Ward neuvěřitelným způsobem dostal puk z brankové čáry a drží Carolinu ve hře.

58:32
    Habs se konečně pořádně usadili v pásmu a hrají bez brankáře.

58:20
    Oddechový čas pro hosty.

57:57
    Domácí se osvobozují a moc času již Habs nezbývá.

57:35
    Obránci nezachytili vyhození podél hrazení a musejí tak začít od vlastní branky.

57:05
    Hosté se pomalu usazují v pásmu a rozestavují hráče v pásmu.

56:44
    Kotouč mimo hrací plochu, dvě minuty za zdržování hhry odsedí dnešní smolař, Eric Staal.

56:05
    Cam Ward předvádí neskutečné zákroky. Je to právě on, kdo teď drží domácí ve hře o výhru.

55:38
    Habs se usazují v pásmu a nebude to trvat dlouho a jistě sáhnou ke hře bez brankáře.

54:40
    Ward předvádí jeden zákrok za druhým. Montreal má obrovský tlak.

54:05
    Cam Ward fantasticky vychytal Fleischmanna a zabránil tak ve vyrovnání skóre!

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 14. Skinner (Staal, Nestrašil), 34. Nordstrom (Nestrašil, Hainsey), 53. Skinner (Pesce, Liles) – 3. Carr (Thomas, Flynn), 32. Andrighetto (Petry)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Hainsey, Faulk, Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – McGinn, E.Staal, Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Nordstrom, J.Staal, Nestrašil – Malone, McClement, Terry
    Montreal Canadiens: Condon (Fucale) – Markov, Subban "A", Beaulieu, Petry, Jemelin, Gilbert – Pacioretty "C", Desharnais, Weise – Fleischmann, Plekanec, Byron – Eller, Galchenyuk, Andrighetto – Carr, Flynn, Thomas

Rozhodčí: Jean Hebert, Dave Jackson – Pierre Racicot, Jay Sharrers