Nitra – Banská Bystrica 5:3 (kon.) | Zvolen – Poprad 1:3 (kon.) | Martin – Trenčín 2:3 (po pr.)
Žilina – Košice 3:4 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:2 (kon.)
HK VITAR Martin
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 06.12.2015, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

Stretnutie sa napokon rozhodlo v predĺžení. Trenčín si poradil s Martin 2:3. Góly: 15. Skladaný (Galamboš, Bačik), 17. Varga (Kokavec, Matejka) – 30. Melichárek (Petrovický, Koyš), 45. Hatala (Hudec, Hlinka), 61. Novák (Drgoň, Hatala). (23:02:58)

60:23
    Michal Murček (MAR) inkasuje osobný desaťminútový trest za nešportové správanie.

60:23 NOVÁK - 2:3

60:23
    Trenčín dal gól!
    Drgoňova strela od modrej. LUKÁŠ NOVÁK pohotovo dopravil puk do bránky a rozhodol tak v predĺžení. Asistencie: Drgoň a Hatala.

60:12
    Novák na Drgoňa. Ten ešte vracia puk na modrú.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa napokon zrodila remíza. Nasledovať bude 5-minútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:36
    Nemec na ľavej strane. Chýbali mu centimetre aby zasiahol puk.

59:12
    Kokavec pred Hudecom. Domáci sa snažia narušiť rozohrávku súpera hneď v strednom pásme.

58:40
    Potrestaná domáca striedačka za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odpyká Matej Dírer.

58:25
    Skladaného pokus. Ďaleko od bránky.

58:09
    Tibor Varga ešte napáda Nechalu. Tretina sa však už akoby len dohrávala.

57:34
    Jáchymova strela, ktorú vyrážal Chábera. Videli sme tak príležitosť na domácej strane.