Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Carolina – Montreal 3:2 (kon.) | St. Louis – Toronto 1:4 (kon.)
Philadelphia – Columbus 1:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:0 (kon.) | Vancouver – Boston 0:4 (kon.)
San Jose – Tampa 3:4 (kon.) | Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.)

Andrej Nestrašil (CAR) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:58

Arizona ve třetí třetině otočila vývoj zápasu. Konkrétně ve 14 minutě po přesilovkovém gólu Vermetta. Domácí Carolina se ale ještě dokázala nadechnout k obratu. V 16. minutě vyrovnává po tlaku Hainsey. A to i díky dobré práci Andreje Nestrašila, který asistoval. V samotném závěru Faulk střelou od modré využívá přesilovku. To se děje v čase 19:43. Na tento gól už Arizona nemá čas odpovědět. Carolina si připisuje po sérii tří porážek konečně vítězství. Naopak pro Arizonu je to třetí porážka v řadě.

59:55
    Stone láme soupeři hokejku. Za sekání jde na trestnou lavici. To hraje Carolině do karet.

59:43
    Oddechový čas pro hosty.
    59:43 Justin FAULK - 5:4

59:43
    Carolina právě vstřelila branku!
    A Carolina hraje v přesilovce velmi dobře. JUSTIN FAULK střílí od modré k pravé tyči. Jeho střelu nikdo netečuje. Hala se raduje, vypadá to, že Carolina bude brát plný počet bodů.
    Asistence: Victor Rask, Eric Staal

58:31
    Nyní Carolina může pokračovat v dobré hře i při přesilovce.

58:18
    Hra 4 na 4 více svědčila domácímu týmu.

57:45
    Hanzal zasahuje soupeře do obličeje. Počet hráčů na ledě se na 38 sekund vyrovná.

56:22
    Malone hákuje. Carolina si po vyrovnání zahraje i přesilovku.
    55:38 Ron HAINSEY - 4:4

55:38
    Nestrašil teď v útoku odváděl skvělou práci. I díky tomu získává puk bere ze vzduchu RON HAINSEY. Pokládá si ho na led a vyrovnává.
    Asistence:Andrej Nestrašil, Joakim Nordström

55:00
    Teď musí najít odpověď Carolina, má na to 5 minut.

54:12
    Zaváhání v rozehrávce domácích Arizona nepotrestala.
    53:41 Antoine VERMETTE - 3:4

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 3. Versteeg, 19. McClement (Hanifin, Hainsey), 27. E.Staal (Lindholm, Versteeg), 56. Hainsey (Nestrašil, Nordström), 60. Faulk (Rask, E.Staal) – 1. Reider (Elliot, Duclair), 17. Grossman (Richardson, Martinook), 47. Elliott, 54. Vermette (Boedker, Ekman-Larsson)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Hainsey, Faulk (A), Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – Versteeg, E.Staal (C), Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Nordstrom, J.Staal (A), Nestrašil – Malone, McClement, Terry
    Arizona Coyotes: Lindbäck (Smith) – Stone, Ekman-Larsson (A), Michálek, Dahlbeck, Elliott, Grossman – Boedker, Hanzal (A), Domi – Duclair, Vermette (A), Rieder – Downie, Scott, Martinook – Chipchura, Gordon, Richardson

Rozhodčí: Romasko, Lee – Miller, Racicot