Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Carolina – Montreal 3:2 (kon.) | St. Louis – Toronto 1:4 (kon.)
Philadelphia – Columbus 1:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:0 (kon.) | Vancouver – Boston 0:4 (kon.)
San Jose – Tampa 3:4 (kon.) | Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.)
Detroit Red Wings
5:4 (1:0, 1:3, 2:1 - 1:0)
Nashville Predators
Neděle 06.12.2015, 01:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:01:05)

Trestné minuty: 10:12

Prodloužení nemělo dlouhého trvání, ale rozhodně stálo za to. Akce střídala akci a ve druhé minutě využil sólo domácí Nyquist. Prémiový bod tak zůstal v Detroitu.

Gustav NYQUIST - 5:4

61:41
    Detroit právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo bláznivé prodloužení! Nejprve hosté nevyužili přečíslení tři na jednoho a vzápětí přišel domácí trest. GUSTAV NYQUIST dostal přihrávku do sóla a střelou k tyčce ukončil tento zápas! Detroit vítězí 5:4. Asistence: Niklas Kronwall.

61:23
    Abdelkader přesprintoval Forsberga, najel si před Rinneho, ten ale dokázal střelu vyrazit.

60:55
    Greenova střela skončila nad, úvod prodloužení patří domácímu týmu.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 34:31
    Zásahy brankářů: 27:30
    Vyhraná vhazování: 39:25
    Hity: 23:19

šedesát minut nerozhodlo, čeká nás prodloužení. Ve 49. minutě zkompletoval Weber hattrick a vypadalo to, že si Nashville dokráčí k výhře, jenže v 50. minutě snížil Larkin a v 58. minutě potrestal Ellisovo vyloučení Abdelkader. Takže si dáme pětiminutový nášup.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24
    Za brankou hostů bojuje Richards, nemá však podporu spoluhráčů.

58:20
    A domácí cítí, že by zápas šel rozhodnout ještě v základní hrací době, opět jsou v tlaku.
    Justin ABDELKADER - 4:4

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 20. Richards (Tatar, Larkin), 38. Tatar (Green, Dacjuk), 50. Larkin (Ericsson), 58. Abdelkader (Nyquist, Zetterberg), 62. Nyquist (Kronwall) – 22. Weber (Josi, Forsberg), 23. Arvidsson (Ellis, Järnkrok), 36. Weber, 49. Weber (Josi, Forsberg)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, Kronwall, Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Smith – Abdelkader, Zetterberg (C), Dacjuk – Tatar, Sheahan, Nyquist – Larkin, Richards, Helm – Jurčo, Glendening, Andersson. Trenér: Jeff Blashill.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Hodgson, Ribeiro, Forsberg – Neal, Järnkrok, Arvidsson – Smith, Sissons, Wilson – Watson, Gaustad, Nystrom. Trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Hebert, O'Rourke – Rody, Miller

Diváci: 20 027