Monaco – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Angers – Bordeaux 1:1 (kon.) | Marseille – GFC Ajaccio 1:1 (kon.)
PSG – Lyon 5:1 (kon.)
AS Monaco
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 13.12.2015, 14:00 • Stade Louis II. (Monaco) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Je za námi konec zápasu, ve kterém těsným rozdílem vítězí AS Monaco FC, které využilo pokutový kop a trochu zaslouženě bere důležité tři body!

Z francouzské ligy je to ode mne pro dnešek vše! Já vám děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (15:53:00)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Jérémy Toulalan (AS Monaco FC).

90+2
    V nastavené druhé minutě se hra odvíjí na středu hřiště, kde se hosté snaží dostat na dostřel domácí branky.

90+1
    Ruffier dokázal míč bez problémů chytit do svého náručí a zneškodnit tak šanci Monaka.

90
    Taktické střídání na straně Monaka. Před rozehráním rohového kopu dochází k výměně hráčů. Ze hřiště odchází Costa, kterého nahrazuje Silva.

89
    Domácí získají pár cenných vteřin do konce zápasu, jelikož po skluzu Bayala budou domácí zahrávat rohový kop.

88
    Domácím se nedaří dohrát druhý poločas v poklidu a míč zbytečně ztrácí.

87
    Blíží se nám konec druhého poločasu, ve kterém se domácí snaží ubránit jednobrankový náskok proti deseti hráčům Étienne.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Neal Maupay.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Benjamin Corgnet.

85
    Nardi byl ze všech hráčů nejvýše a dokázal centrovaný míč chytit.

84
    Hosté se nevzdávají a celkem sympaticky v deseti hráčích se ženou dopředu. Navíc nyní budou zahrávat rohový kop.
    83. FABINHO - 1:0

83
    Monaco právě vstřelilo branku!
    K exekuci pokutového kopu si stoupl FABINHO, který posílá svůj tým do vedení!
    81. Domácí budou zahrávat pokutový kop po tomto momentu.

81
    Byla nařízena penalta. Polomat zahrál v pokutovém území rukou a domácí budou kopat penaltu!

81
    Hosté to využili spíše k posbírání cenných vteřin a s nacentrováním si moc hlavu nelámali a míč pouze poslali do míst, kde stál připravený Nardi.

80
    Hosté budou zahrávat volný kop na polovině Monaka.

79
    Žlutou kartu dostává Fabinho (AS Monaco FC).

Filip Branšovský

Branky: 83. Fabinho

Karty:   21. R. Carvalho (ASM), 79. Fabinho (ASM), 90+3. Toulalan (ASM) – 25. Malcuit (SET), 29. Pajot (SET), 50. Bayal Sall (SET)   64. Malcuit (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 5:5. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 20:17.
    AS Monaco: Nardi – Fabinho, Wallace, R. Carvalho, Echiejile – Toulalan, Moutinho – Dirar (71. Lottin), Lemar, Costa (90. B. Silva) – L. Traoré.
    Náhradníci: Sy – Lottin, B. Silva, Bakayoko, Pašalić, El Shaarawy, Boschilia.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Malcuit, Perrin, Bayal Sall, Polomat – Lemoine, Pajot – Hamouma, Cohade (70. Pierre-Gabriel), Monnet-Paquet (86. Corgnet) – Roux (86. Maupay).
    Náhradníci: Moulin – Pierre-Gabriel, Clément, Corgnet, Maupay, Bamba, Brison.

Rozhodčí: Lesage – Denis, Mouysset