Buffalo – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | Tampa – Washington 1:2 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | St. Louis – Dallas 3:0 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.)
Arizona – Carolina 4:5 (po pr.) | Calgary – NY Rangers 5:4 (po pr.) | San Jose – Minnesota 0:2 (kon.)
NY Islanders – New Jersey 4:0 (kon.)
Arizona Coyotes
4:5 (0:2, 1:1, 3:1 - 0:1)
Carolina Hurricanes
Neděle 13.12.2015, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

51:03
    A hosty čekají perné chvíle! Ekman-Larsson si potáhl puk do strany a Terry jej podrazil, dostává za to dvě minuty a to je tedy jediné – přesilovka pro Kojoty, kteří ve třetí třetině zatím jasně vládnou dění na ledě.

43:49
    Ale domácí znovu v nejméně vhodný okamžik budou pykat za zbytečný faul, za brankou Lacka podrazil Nordströma Steve Downie a dostává dvě minuty.

38:46
    Zcela zbytečným faulem zastavuje snažení Kojotů zkušený Shane Doan, který během buly chytl Maloneho za hlavu, chvíli ho maíroval a pak mu ještě strhl helmu z hlavy. Dvě minuty za hrubost.

23:01
    A bude se vylučoat. Na trestnou míří Chris Terry za sekání na Connora Murphyho. Přesilovka pro Kojoty.

19:01
    Dvě minuty za zdržování hry – vystřelení kotouče dostává domácí Jordan Martinook a hosté si ještě v závěru úvodní třetiny zahrají přesilovou hru.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 39. Duclair (Domi), 42. Duclair (Tichonov, Domi), 44. Chipchura (Grossmann), 60. Murphy (Tichonov, Duclair) – 9. Versteeg (Faulk, Lindholm), 20. Nestrašil (J. Staal, Pesce), 36. Di Giuseppe (Skinner, Slavin), 41. Faulk (Lindholm, Rask), 61. Rask (Lack, Lindholm)

Arizona Coyotes: Lindback (Dominigue) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Michálek, Grossmann, Murphy – Rieder, Vermette, Duclair – Domi, Tichonov, Boedker – Martinook, Richardson, Doan – Chipchura, Gordon, Downie
    Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Hainsey, Faulk, Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – Versteeg, E. Staal, Lindholm – Nordström, J. Staal, Nestrašil – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Malone, McClement, Terry

Rozhodčí: Brian Pochmara, Jean Hebert – Ryan Galloway, Mark Wheler

Diváci: 12668