Chomutov – Třinec 6:3 (kon.) | HC Litvínov – Vítkovice 3:6 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 4:6 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 2:5 (kon.)
HC Litvínov
3:6 (1:0, 2:2, 0:4)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 22.12.2015, 13:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • DHL Extraliga juniorů • 30. kolo

Konec zápasu. (15:02:28)

59:47

59:20
    Martin Havelka si počkal na o hlavu většího soupeře a je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

57:47
    Adamík vyloučen na dvě minuty za hákování.

54:39

52:39
    Hlavní rozhodčí se rozhodl, že bude opět vylučovat. Martin Brejžek vyloučen za faul loktem.

51:05
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    To už je pro domácí velmi kruté. Nepříliš razantní střela MATĚJE ŠALY končí v bráně a Vítkovice jdou do tříbrankového trháku! Asistence: Adam Charvát, Dominik Raška.

47:46
    Spratek vyloučen na dvě minuty za hákování.

47:20
    Spěšný už neunesl tíhu okamžiku a odjíždí na střídačku. Šimon Sklíba zaujme jeho místo v bráně Litvínova.

47:20
    Tak toto si domácí rozhodně nezasloužili. Harmannovu ránu od modré vyrazil Spěšný pouze před sebe, odkud kotouč do brány dorazil DOMINIK RAŠKA. Asistence: Ondřej Hartmann, Matěj Šala.

47:00
    LUKÁŠ ŽIAK si počínal jako starý mazák, když vystřelil do protisměru a Spěšný byl bez šance.

47:00
    Žiak byl v samostatném nájezdu podražen Šípem a pojede trestné střílení.

46:35

44:35
    Vojtěch Adamík vyloučen na dvě minuty za hákování.

42:50

40:50
    Citlivé vyloučení, ale co řekne rozhodčí, to platí! Petr Ujfaluši je vyloučen na dvě minuty za hákování a hosté mají šancí jít do vedení.

40:17
    Další krásná branka a hosté opět vyrovnávají! DANIEL SPRATEK dostal kotouč do jízdy a nádhernou střelou od pravého mantinelu s pomocí tyčky rozvlnil síť. Asistence: Lukáš Žiak.

40:01

40:00

Martin Stříbrný

Branky a nahrávky: 12. Ujfaluši, 30. Stříbrný, 40. Šimeček (Vostárek) – 22. Ďurkáč (Danielčak), 25. Danielčak (Malina), 41. Spratek (Žiak), 47. Žiak (TS), 48. Raška (Hartmann, Šala), 52. Šala (Charvát, Raška)

HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Franc, Brzek, Brejžek, Šíp, Vostárek, Šefl – Havelka, Reichel, Bečvář, Stříbrný, Bárdoš, Sklenička, Helt, Ujfaluši, Jícha, Šimeček.
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Adamík, Šendera, Ďurkáč, Krčmář, Charvát, Gabrhelík – Žiak, Spratek, Kafka, Kmošek, Malina, Danielčák, Šala, Raška, Hartmann.

Rozhodčí: Turčan – Kokrment, Toman.