Trnava – Senica 3:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Humenné – Bardejov 3:8 (kon.)
Prešov – Lipt. Mikuláš 7:5 (kon.) | Nové Zámky – Michalovce 5:4 (po pr.) | Detva – Topoľčany 2:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
7:4 (4:1, 2:1, 1:2)
HK 95 Považská Bystrica
sk Úterý 22.12.2015, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (19:08:53)

57:35
    Nedovolené bránenie v hre.

56:38
    Koky sám na bránu, ale zastavil ho hostujúci obranca.

55:00
    Hrá sa pokračuje nervózne. Hraje sa na oboch stranách.

52:20
    Domáci si zobrali Time-Out.

52:19
    Považská Bystrica dala ďalší gól!
    Domáci sa nestihli spamätať a následne dostali ďalší gól.

51:37
    Považská Bystrica dala gól!
    Ligas prešiel cez obranu a zakončil.

50:00
    Domáci nevyužili presilovku.

47:41
    Domáci boli v útočnom pásme, no tvrdý faul od Balušíka prerušil hru.

44:30
    Faul kolenom

43:40
    Spišská Nová Ves dala gól! Ako sa vraví nedáš dostaneš, prvá strela na bránu hostí v poslednej tretine Findura krásne zakončil.

42:15
    Hostia nastúpili do tretej tretiny s vysokým nasadením.

41:00
    Hostia majú puk pod kontrolou už od začiatku poslednej tretiny.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Pred poslednou tretinou prebieha na ľadovej ploche tombola.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:24
    Hráč Považskej Bystrice znova dokázal prejsť cez domácu obranu, kde sa pokúšal streliť gól. Domáci brankár ukázal ďalší krásny zákrok, ktorá ho trafila a puk bol zastavený na ochrannej sieti.

35:31
    Hráč Považskej Bystrice prešiel cez domácu obranu, kde sa pokúšal streliť gól. Domáci brankár ukázal krásny zákrok a zachytil strelu.

34:45
    Domáci prešli do súperovej tretiny, ale neboli tam dlho pretože stratili puk a následne bránili protiútok.

Patrik Petruška

Branky a nahrávky: 7. Findura (Môcik, Bdžoch), 10. Giľák (Hamráček), 12. Lesňák (Giľák), 17. Lesňák (Bdžoch, Cvengroš), 24. Hamráček (Lesňák, Giľák), 26. Koky (Findura), 44. Findura (Zwick) – 14. LIGAS, 30. Koleda (Kubín), 52. Ligas (Rufati), 53. Valo (Prášek, Balušík)

HK Spišská Nová Ves: Borároš – Bdžoch, Cvengroš, Hrubý, Jančí, Janovčík, Osuský, M. Findura, P. Findura, Giľák, Hamráček, Ištocy, Koky, Lapšanský, Lesňák, Môcik, Podsedlý, Zwick.
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Niník, Prášek, Ligas, Rufati, Šťastný, Zlocha, Balušík, Dubeň, Koleda, Švantner, Trenčan, Mravec, Hudec, Kubín, Valo.

Rozhodčí: Valach – Ševčík, Drblík