SK Karviná – Val. Meziříčí 3:4 (1:2 po s.n.) | Řisuty – Žďár n/S 3:4 (po pr.) | Vrchlabí – Sokolov 3:0 (kon.)
Nymburk – Klášterec nO 13:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 7:3 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:0 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 7:1 (kon.) | Frýdek-M. – Kopřivnice 1:0 (kon.) | Bílina – Písek 1:4 (kon.)
Klatovy – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Vsetín – Opava 8:4 (kon.) | Kobra – Kolín 4:3 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 3:0 (nedohr.) | Pelhřimov – Děčín 7:5 (kon.) | Trutnov – Jindř. Hradec 6:1 (kon.)
HC Kobra Praha
4:3 (0:1, 2:0, 2:2)
SC Marimex Kolín
Sobota 09.01.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 26. kolo

Je za námi velmi vyrovnané a dramatické utkání. Po celou dobu hry jsme viděli spoustu akcí a spoustu rozdaných trestů. Větší šance si asi vytvářeli hráči Kolína, ale úspěšnější byli domácí. Vedoucí tým tabulky tak nedokázal nad Kobrou v žádném vzájemném utkání letos zvítězit.

To je ode mě pro dnešek vše, u dalšího onlajnu na počtenou. (20:35:23)
    Hráči utkání: Tomáš Pácal a Pavel Bílek

Hráči utkání byli vyhlášeni za domácí Pavel Bílek, za hosty Tomáš Pácal.

59:59
    Osobní trest dostává ještě Jiří Kadlec starší.

59:59
    Kolínští se radovali, ale puk šel mimo. Navíc se posunula branka.

59:43
    Kolín na puku, Kobra brání seč může.

Kolín se pokusí srovnat v pěti, Sejpal zůstává na střídačce.

Oddechový čas pro hosty.

59:29
    Hanták dostává trest za hrubost.

59:29
    Na druhé straně ale musel zasahovat Bílek. Hned se strhla další mela.

59:14
    Kobra se drží v útoku, nedokáže si ale vypracovat šanci.

56:41
    Tresty jsou následující: Roman Verbík 2 minuty hrubost, Borovanský 2 minuty hrubost, na druhé straně Jankovský 2 minuty hrubost a Kadlec st. 2 minuty hrubost + 2 minuty sekání.
    Kobra bude hrát přesilovku.

56:41
    Za Bílkem se strhla hromadná bitka. Kadlec sekl Bílka přes vyrážečku, hráči se do sebe okamžitě pustili.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 32. Antončík (Hanták, Škop), 34. Cafourek (Hanták, Škop), 47. Jedlička (Borovanský, Verbík R.), 51. Novák – 7. Veselý (Semirád), 48. Malý (Pácal), 53. Semirád (Malý)

HC Kobra Praha: Bílek (Ponikelský) – Šteiner, Verbík R., Cafourek (A), Vacek, Lang, Verbík J., Kulich, Bureš – Jakeš (C), Novák, Borovanský, Škop, Hanták, Jedlička, Hlinka, Antončík, Slanina (A), Vlach, Kučera, Kysela
    Trenér: Šeba Miloslav

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Suchý, Skokan, Voženílek, Březina – Veselý, Semirád, Malý (C), Jankovský, Zumr, Mokres (A), Kadlec Jiří ml., Kadlec Jiří st. (A), Ježek, Hlavatý, Navrátil, Chvojka
    Trenér: Seidl Jiří

Rozhodčí: Hornáček – Doležal, Klouček