SK Karviná – Val. Meziříčí 3:4 (1:2 po s.n.) | Řisuty – Žďár n/S 3:4 (po pr.) | Vrchlabí – Sokolov 3:0 (kon.)
Nymburk – Klášterec nO 13:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 7:3 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:0 (kon.)
Poruba 2011 – Břeclav 7:1 (kon.) | Frýdek-M. – Kopřivnice 1:0 (kon.) | Bílina – Písek 1:4 (kon.)
Klatovy – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Vsetín – Opava 8:4 (kon.) | Kobra – Kolín 4:3 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 3:0 (nedohr.) | Pelhřimov – Děčín 7:5 (kon.) | Trutnov – Jindř. Hradec 6:1 (kon.)
HC Kobra Praha
4:3 (0:1, 2:0, 2:2)
SC Marimex Kolín
Sobota 09.01.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 26. kolo

59:59
    Osobní trest dostává ještě Jiří Kadlec starší.

59:29
    Hanták dostává trest za hrubost.

58:42
    Skokan dostal trest za napadení.

56:41
    Tresty jsou následující: Roman Verbík 2 minuty hrubost, Borovanský 2 minuty hrubost, na druhé straně Jankovský 2 minuty hrubost a Kadlec st. 2 minuty hrubost + 2 minuty sekání.
    Kobra bude hrát přesilovku.

54:52
    Bílek pustil kotouč, ten ale pouze projel po brankové čáře!

52:33
    Kozlové právě vstřelili branku!
    A krásná akce i na druhé straně! JAKUB SEMIRÁD dostal mezi kruhy přihrávku od mantinelu od Malého. Nikým nechráněný si na vteřinku rozmyslel svou střelu a poté nekompromisně propálil Bílka.
    Asistence: Josef Malý.

50:43
    Kobra právě vstřelila branku!
    Parádní akce se povedla DOMINIKU NOVÁKOVI. Obral soupeře o puk ve středním pásmu, projel až před Sejpala, kterého si pěkným blafákem položil a v klidu zakončil. Bránící hráč ho nestihl dojet.
    Bez asistence.

49:00
    Na trestnou lavici usedá Hanták. Další přesilovka pro Kolín.

47:28
    A to se jim ihned daří. Úspěšně propálil domácího gólmana kapitán JOSEF MALÝ.
    Asistence: Tomáš Pácal.

47:08
    Nedovolené bránění pro Romana Verbíka. Kolín dostává šanci na snížení.

46:24
    Z ničeho nic se ale prosazují domácí. Před brankou se ocitl s pukem JAKUB JEDLIČKA a překonal Sejpala.
    Asistence: Michal Borovanský, Roman Verbík.

35:39
    Jankovský měl před sebou úplně volnou bránu! Střílel z úhlu a Bílek byl u druhé tyče. Vypálil, ale domácí brankář dokázal po puku skočit a nějakým způsobem brance zabránil. Škoda, že nyní nemáme možnost opakovaného záznamu.

33:36
    V oslabení se prosazuje po samostatném úniku MILOSLAV CAFOUREK!
    Asistence: Filip Hanták, Luděk Škop.

32:30
    Přesilovku si zahraje Kolín, na trestné je Slanina za vysokou hůl, na čtyři minuty.

31:54
    Je vyrovnáno. Znovu padl gól v přesilovce, tentokrát na druhé straně. Do branky úspěšně kotouč tečoval ŠIMON ANTONČÍK.

30:33
    A je tu další trest. Na Kolínské straně je znovu pískáno nedovolené bránění, potřetí je vyloučen Voženílek.

27:01
    Za faul loktem je na trestné Šteiner. Celých 21 vteřin byla domácí střídačka prázdná.

26:08
    Voženílek dostává další trest, tentokrát za sekání. Hraje se po čtyřech.

24:39
    Další vyloučení, napadením se provinil Cafourek.

22:28
    Dlouho se ale vy vyrovnaném počtu nehrálo. Chojka dostává trest za hákování, přesilovka pro Kobru.

19:21
    Hanták se provinil nedovoleným bráněním. V závěru třetiny má tak Kolín ještě šanci dát gól do šaten.

17:13
    Další přesilovka pro Kobru, na trestné sedí Semirád za držení.

12:49
    Voženílek už sedí na trestné za nedovolené bránění. Šance pro Kobru na srovnání.

10:42
    Zumr jel v přečíslení dva na jednoho spolu s Mokresem! Poslal mu puk do ideální pozice, Mokresovi ale bohužel pro něj utekl.

07:55
    Jankovský v šanci, Bílka ale nepřekonal. Domácí brankář se rozplácl na břiše a puk podržel. Mezi hostujícími fanoušky to zahučelo.

06:51
    První branka padla v této přesilovce. JAN VESELÝ si najel přes pravý kruh a střelou zápěstím umístil kotouč do branky k tyčce.
    Asistence: Jakub Semirád.

06:15
    Za nedovolené bránění je vyloučen Lang, přesilovka pro Kozly.

00:44
    První vyloučení. Na trestnou jde za napadení Suchý.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 32. Antončík (Hanták, Škop), 34. Cafourek (Hanták, Škop), 47. Jedlička (Borovanský, Verbík R.), 51. Novák – 7. Veselý (Semirád), 48. Malý (Pácal), 53. Semirád (Malý)

HC Kobra Praha: Bílek (Ponikelský) – Šteiner, Verbík R., Cafourek (A), Vacek, Lang, Verbík J., Kulich, Bureš – Jakeš (C), Novák, Borovanský, Škop, Hanták, Jedlička, Hlinka, Antončík, Slanina (A), Vlach, Kučera, Kysela
    Trenér: Šeba Miloslav

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Suchý, Skokan, Voženílek, Březina – Veselý, Semirád, Malý (C), Jankovský, Zumr, Mokres (A), Kadlec Jiří ml., Kadlec Jiří st. (A), Ježek, Hlavatý, Navrátil, Chvojka
    Trenér: Seidl Jiří

Rozhodčí: Hornáček – Doležal, Klouček