New Jersey – Boston 1:4 (kon.) | Carolina – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 3:1 (kon.)
Colorado – Nashville 5:3 (kon.) | Edmonton – Tampa 2:3 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Rangers – Washington 3:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 4:0 (kon.)
Colorado Avalanche
5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
Nashville Predators
Sobota 09.01.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

49:03
    Domácí si zahrají přesilovku. Vyloučen je Miikka Salomäki.

39:09
    Vyloučen za hákování je John Mitchell.

30:04
    Laviny dostanou možnost navýšit skóre. Vyloučen je Mike Fisher za podražení.

23:09
    Hostující Craig Smith je vyloučen za hákování. Přesilovka pro Laviny.

14:36
    Hostující Craig Smith byl před brankou soupeře až příliš důrazný a vysloužil si dvě minuty za držení. Po reklamní přestávce přijde na řadu přesilovka Colorada.

11:52
    Carl Söderberg si počínal na vhazování nedovoleně a je vykázán na trestnou lavici. Síly na ledě se tak okamžitě srovnaly!

11:50
    Bude se ale vylučovat. Za hákování potrestán hostující Barret Jackman.

05:40
    Anthony Bitetto podrazil Iginlu a přesilovku si zahraje i Colorado.

02:07
    Domácí Cody McLeod vyfasoval dvě minuty za napadení. Hosté si zahrají první přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 15. Iginla (Söderberg, MacKinnon), 18. McLeod (Skille), 28. Landeskog (Söderberg, Comeau), 51. Barrie (Holden, Comeau), 60. Skille (Holden) – 3. Johansen (Ekholm, Ribeiro), 23. Ellis (Ekholm, Wilson), 37. Forsberg (Josi, Johansen)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Beauchemin, Bodnarchuk, Barrie, Holden, Redmond, Guenin – Duchene, MacKinnon, Tanguay – Iginla (A), Grigorenko, Martinsen – Comeau, Söderberg, Landeskog (C) – Skille, Mitchell, McLeod (A). Trenér: Patrick Roy
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Neal (A), Johansen, Wilson – Järnkrok, Ribeiro, Forsberg – Smith, Fisher (A), Salomäki – Watson, Gaustad, Nystrom. Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Kimmerly, Morton – Cormier, Knorr

Diváci: 17680