Barys – Omsk 2:7 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Toljatti 1:5 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (2:1 po s.n.)
Ufa – Soči 0:3 (kon.) | Jokerit – Novokuzněck 6:2 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 3:4 (1:2 po s.n.)
Viťaz – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:0 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 21.01.2016, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Viťaz vítězí 3:2 po prodloužení a zvyšuje svůj náskok na svého dnešního soupeře na pět bodů. Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. Nashledanou!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ
    Roman Horák (CEC) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:56.

Ondřej Němec (CER) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:44. (19:46:07)
    Již v sobotu je na programu All-Star Game, těšíte se?

Již v sobotu čeká KHL All-Star Game! Výběr Západní konference povede jako kapitán Alexander Radulov, a kapitánem výběru...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 20. leden 2016

60:29
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Dva body zůstávají v Čechově. Po devětadvacetisekundách rozhoduje ALEXANDER KUČERJAVENKO. Křídlo druhé formace uspěl svoji třetí střelou v zápase a ukončuje tuhý boj. Bez asistence.

60:01

Střely na branku po třetí třetině: 28:23.
    Vhazování po třetí třetině: 23:17.

Šedesát minut za námi. Dva nejhorší celky se v základní hrací době rozešli nerozhodně 2:2. Domácí začali třetí třetinu lépe, Koroljov využil přesilovou hru. Poté ovšem Monachov vyrovnal a další branky jsme neviděli. Viťaz a Severstal se o "bod navíc" poperou v prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34
    Zakázané uvolnění Severstalu.

58:23
    Vorobjov si počkal na protihráče a ukázkovým hitem jej poslal k zemi.

57:58
    Severstal se ke konci třetí třetiny rozstřílel. Před chvílí to zkoušel Demagin. Přesto nám zápas zřejmě rozhodne prodloužení či samostatné nájezdy.

56:03
    Ani jeden z týmů se zatím nikam nežene. Oba celky staví na pevné obraně. Vidíme také spoustu osobních soubojů.

54:35
    Saprykin znovu v akci, tentokrát zneškodnil pokus Trubačjova.

53:12
    Arťom Vorobjov vyslal další střelu na Saprykina. Ten přerušuje hru.

51:07
    Roman Horák si ve Viťazu vybudoval silnou pozici a jako nejproduktivnější hráč i dnes dostává po ikoně Afinogenovovi druhý nejvyšší ice time. Na straně Čerepovce jasně vede kapitán Šefer. Obráncee s číslem 18 do padesáté minuty nasbíral ve 22 střídáních čas na ledě 19:52.

50:26
    Jegor Voronkov vyslal na soupeřova brankáře dvě střely v jednom střídání. Ani jedna však nevedla ke třetí brance.

49:31
    Ondřej Němec vyslal pobídku na teč svému spoluhráči postavenému před brankou. Puk však nikdo nezasáhl a končí ve výstroji Magarilova.

Tomáš Majer

Branky a nahrávky: 39. Drugov (Kudinov, Vyglazov), 42. Koroljov (Davydov, Soloduchin), 61. Kučerjavenko – 34. Kagarlickij (Skorochodov, Černov), 46. Monachov (Kupcov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Samonov) – Eronen, Voronkov, Davydov, Lukin, Golovkov, Berďjukov, Ježov, Kudinov – Afinogenov, Horák, Kempe – Kučerjavenko, Soloduchin (C), Koroljov – Makejev, Švec-Rogovoj, Šitikov – Nikulin, Vyglazov, Drugov.

trenér: Ravil Jakubov.

Severstal Čerepovec: Magarilov (Gorjačevskich) – Sizov, Němec, Šefer (C), Svijazov, Chamidullin, Karlsson, Dorofejev – Demagin, Trubačjov, Vovčenko – Černov, Kagarlickij, Skorochodov – Nikoncev, Berdnikov, Vorobjov – Kazakovcev, Monachov, Kovyršin, Kupcov.

trenér: Dmitrij Juškevič.

Rozhodčí: Ovčinnikov, Ščenjov, Maitak, Pronskich.