Barys – Omsk 2:7 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Toljatti 1:5 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (2:1 po s.n.)
Ufa – Soči 0:3 (kon.) | Jokerit – Novokuzněck 6:2 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 3:4 (1:2 po s.n.)
Viťaz – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:0 (kon.)
Spartak Moskva
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 21.01.2016, 17:30 • Sokolniki • KHL

To je ode mě z tohoto utkání vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (19:57:21)

Československá stopa
    Tomáš Zohorna (CHA): 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:10
    Jan Kolář (CHA): 0+0, 2 střely, čas na ledě 25:33

Je dobojováno! Spartak nakonec udržel těsné vedení až do úplného závěru a díky výhře 2:1 si připisuje tři body do tabulky Východní konference. Českou stopu v utkání zanechal Tomáš Zohorna, který asistoval u jediné branky Amuru.

59:26
    Oddechový čas pro domácí tým. Hosté budou samozřejmě pokračovat v šesti.

59:26
    Domácí už jsou v plném počtu a hosté odvolali gólmana, čehož se teď snažil využít jeden z hráčů Spartaku, ale je z toho pouze zakázané uvolnění.

58:39
    Lavička Amuru si vyžádala oddechový čas, po němž se bude vhazovat před Sinjaginem.

58:39
    Hosté se dokázali usadit v útočné třetině, ale Sinjagin si teď připsal velmi důležitý zákrok a přerušil hru.

58:09
    Hosté hrají v plném počtu a čeká je 45 sekund dlouhá přesilovka 5 proti 4.

56:54
    Teď to bude na ledě vypadat trochu jako při prodloužení v NHL, protože nás čeká více než minuta hry 3 proti 3. Dokáže jeden z týmů využít volného prostoru na ledové ploše?

56:54
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jaroslav Dyblenko – 2 min.).

56:09
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťjušov – 2 min., podražení).

56:05
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexej Byvalcev – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexander Vasiljev – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Již v sobotu je na programu All-Star Game, těšíte se?

Již v sobotu čeká KHL All-Star Game! Výběr Západní konference povede jako kapitán Alexander Radulov, a kapitánem výběru...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 20. leden 2016

54:38
    Spartak se bez problému ubránil a je opět blíže tříbodovému vítězství.

53:47
    Hosté si v přesilovce nepočínají vůbec jistě, kotouč jim odskakuje od hokejek, domácí již dvakrát vyhodili a Amur se teď navíc provinil postavením mimo hru.

52:38
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Dmitrij Korobov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

50:38
    Spartak vede stále o jediný gól a hra je vyrovnaná, vše je tedy ještě zcela otevřené.

49:03
    Sinjagin si povyjel z branky, ale nedostal se ke kotouči, který nakonec po lehké těči prolétl těsně vedle domácí branky.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 18. Glazačev (Valentěnko), 22. Klimenko (Šmeljov, Vasiljev) – 28. Skladničenko (Zohorna, Čerepanov)

Spartak Moskva: Sinjagin (Ivannikov) – Korobov, Genoway, Gilroy, Dyblenko, Bělov, Valentěnko, Provolněv – Wellman, Bodrov, Radulov – Šmeljov, Klimenko, Vasiljev – Šafigulin, Glazačev, Leščenko – Levickij, Ipatov, Voronin.
    Amur Chabarovsk: Pečurskij (Metsola) – Čerepanov, Kolář, Kurbatov, Zub, Ibragimov, Aťjušov, Stalnov – Zohorna, Bergfors, Litovčenko – Gračjov, Tolpeko, Skladničenko – Li, Byvalcev, Kacuba – Železnov, Wandell, Pervušin.

Rozhodčí: Eduard Ibatulin, Rafael Kadyrov – Dmitrij Goljak, Hleb Lazarev.