Vítkovice – Mountfield HK 1:2 (kon.) | Zlín – Litvínov 4:1 (kon.) | Chomutov – Třinec 4:2 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 2:0 (kon.) | K. Vary – Plzeň 0:3 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
    Tomáš NETÍK - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha.

Autorem vítězné branky je TOMÁŠ NETÍK.

57:26
    Bude se vylučovat. Za brankou Sparty se provinil držením Skrbek a babídl domácím přesilovku.

55:58
    Bucova pěkná bekhendová finta, ale Novotný byl připraven.

53:11
    Hosté si berou oddechový čas.

49:13
    Přibyl teď v rohu kluziště zbytečně fauloval. Dvě minuty za podražení.

48:40
    Ale pozor, teď si našel na brankovišti prostor Herman, ale jeho bekhendové zakončení pod Novotným, který již ležel na zemi, neprošlo!

47:09
    Přibyl teď šikovně obrkroužil branku a po delší době byl k vidění pěkný hokejový moment. Se svoji bekhendovou fintou však na Konráda nevyzrál. Gólman hostů byl u tyčky včas!

40:33
    Sparta si v oslabení vynutila faul soupeře a za dvě vteřiny bude hrát přesilovou hru. Za podražení dostává dvě minuty Herman.

39:31
    Laš dobře tečoval nahození od modré čáry, ale Novotný byl připraven!

38:34
    Kudrna zasáhl puk v obranném pásmu tak nešťatně, že zamířil mimo led. Dvě minuty za zdržování hry.

36:05
    Dělovka Vyrůbalíka končí na tyči sparťanské branky!

35:35
    Dvě minuty pro Kudrnu za sekání.

33:37
    Sabolič v obrovské šanci mezi kruhy trefuje vyrážečku Konráda!

31:39
    Buchtele uplatnil své parametry, natlačil se před branku a vynutil si faul. Holec dostává dvě minuty za hákování.

28:34
    Obrovksá šance beka Hrbase, na kterého hosté na brankovišti zapomněli, ale přihrávku z rohu mantinelu nedokázal sparťan usměrnit za Konráda!

26:57
    Pech byl rychlejší a mohl jít sám na branku, jenže Húževka mu v pádu dlouhou holí dokázal vypíchnout puk!
    22:53 Robert SABOLIČ - 1:1

22:53
    Sparta právě vstřelila branku!
    Už při hře 5 na 4 se Sparta prosazuje. Po odrazu puku od zadního mantinelu si nikdo nevyšímal ROBERTA SABOLIČE, který z nulového úhlu odrazil puk o Konráda a dostal jej mezi tři tyče. Asistence: Michal Čajkovský.

21:58
    Sparťané se teď sami okradli o čas při signalizovaném dalším vyloučení hostů. Dvě minuty pro Vyrůbalíka za podražení. Hraje se 5 na 3.

20:18
    Hosté začínají druhou třetinu faulem. Buchteleho zahákoval v gólové šanci Skrbek a dostává dvě minuty.

19:55
    V závěru třetiny ještě sparťané nevyužili akci dva na jednoho, Forman nedokázal zakončit přesně!

15:15
    Konrád je dnes jako zeď v krátkém sledu musel řešit dvě nepříjemné situace. Poradil si s oběma, když dokázal vyrazit i jasnou tutovku Poláška z mezikruží!

11:21
    Ve velké šanci byl teď mezi kruhy Buc, ale přihrávku musel bekhendem lovit hodně za sebou a zamířil proto mimo tři tyče.

10:39
    Rozhodčí viděl další faul Sparty. Za hákování míří na trestnou lavici kapitán Hlinka.
    08:57 Marek LAŠ - 0:1

08:57
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté se ujímají vedení. Na levém kruhu se nerozpakoval MAREK LAŠ a dělovkou, kterou ještě otřel o tyčku branky posílá svůj tým do vedení. Asistence: Pavel Skrbek.

07:58
    Přesilovou hru si zahrají i hosté. V rohu kluziště fauloval Sabolič. Dvě minuty za krosček.

06:15
    A po další efektní zadovce to byl mezi kruhy opět Netík. Měl spoustu času, avšak nebyl v pohybu a vystřelil spíše na náhodu. Konrád byl pozorný!

05:33
    Po rychlé kombinaci nakonec dorážel na brankovišti Netík, ale Konrád byl opět na místě. Dnes zatím působí hodně jistě.