Vsetín – Č. Budějovice 0:4 (kon.) | Slavia – Zlín 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – K. Vary 2:1 (kon.)
Opava – Pardubice 1:6 (kon.) | Liberec – Vítkovice 6:2 (kon.) | Sparta – Olomouc 0:0 (odl.)
Chomutov – Kometa Brno 2:1 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Třinec 1:7 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 2:1 (po pr.)
HC Plzeň – Mountfield HK 3:2 (2:0 po s.n.) | Havířov – Kladno 1:4 (kon.) | Poruba – Letňany 1:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Litvínov
Sobota 30.01.2016, 13:15 • Tréninková hala HZS, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 10. kolo

60:07
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tak tohle bylo hodně rychlé. Litvínovští po buly zaspali, Huňáček vyslal do útoku MILANA STRNADA a jihlavský útočník sedm vteřin po začátku prodloužení rozhodl dnešní zápas. Asistence: Stanislav Huňáček.

55:30
    Jeden z hostí vypálil z pravé strany, zřejmě Štěpán Urbánek. Juřička srazil kotouč nad sebe a motýlek prolétl těsně nad jeho svatyní.

54:26
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté srovnávají pět a půl minuty před koncem stav. Drašar se ještě neprosadil, ovšem puku se ujal Marek Havlík, jenž jej poslal do ohně a LUKÁŠ VOPAT zblízka odčaroval kouzlo Jana Juřičky.

54:17
    David Drašar snadno získal kotouč na útočné modré, tohle byla jihlavská chyba v rozehrávce. Ovšem z prostoru mezi kruhy mířil půlmetr nad.

52:41
    Oščádal po přiťuknutí Strnada zblízka těsně minul pravou tyčku branky.

51:25
    Lukáš Vopat byl blízko k vyrovnání. Rychlý střelecký pokus z prostoru mezi kruhy prosvištěl vedle levé tyče Juřičky.

49:30
    Aleš Heinrich (JIH) dostává dvě minuty za hákování, které tedy bylo hodně přísné.

Na vyloučení: 3-5.
    Vyšší tresty: 0-1.

45:40
    Filip Helt měl na holi srovnání, když přebruslil dva domácí hráče, ovšem zblízka nepřekonal Juřičku, jenž nyní zachránil svůj celek.

44:36
    David Drašar oslabuje svůj tým, jelikož ve vlastním pásmu zbytečně seknul soupeře. Dukla zatím dnes přesilovku nevyužila, nyní má další možnost.

Na vyloučení: 2-5.

40:00
    Jihlava bude hrát na začátku třetí třetiny přesilovku, protože přesně v závěru druhé třetiny byl Karel Schmidmayer vyloučen za faul loktem a výhoda Jihlavy byla skončena závěrečným hvizdem druhého dějství.

Na vyloučení: 2-4.

35:11
    Aleš Heinrich zkusil vystřelit od modré a několikrát tečovaná střela prošla těsně vedle levé tyče gólmana.

34:36
    Marek Havlík podrazil protihráče, což se nelíbilo sudímu Slavíkovi a posílá litvínovského hráče na trestnou lavici.

Na vyloučení: 2-3.

31:26
    Filip Helt se propracoval až před branku a zkusil kotouč bekhendem zamést k levé tyči Juřičky, který však dobrým zákrokem stále udržel nulu na svém kontě.

20:13
    Milan Strnad (JIH) dostává dvě minuty za podražení a Jihlava se bude muset bránit.

Na vyloučení: 2-2.

13:29
    Obránce Marek Havlík (LIM) je za nesportovní chování potrestán osobním desetiminutovým odpočinkem.

Na vyloučení: 1-2.

11:03
    Trest na obou stranách. Domácí útočník Slavomír Kaldeček a hostující kapitán Štěpán Urbánek dostávají shodně dvě minuty za hrubost.

10:06
    Spolupráce Tomáše Mejzlíka a VLADIMÍRA OŠČÁDALA opět zafungovala. Nejlepší střelec Dukly v této sezoně si vyjel od mantinelu před branku a poslal puk ke vzdálenější tyči. Asistence: Tomáš Mejzlík.

07:09
    Jihlava bude mít výhodu přesilové hry, neboť Marek Machač (LIM) odchází na trestnou lavici za hákování.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Oščádal (Mejzlík), 61. Strnad (Huňáček) – 55. Vopat (M. Havlík)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Šťastný) – Huňáček, Vála, Vrátný, Mareš, Stark, Krtek – Oščádal, Mejzlík, Strnad – Jindra, Heinrich, Čermák – Berka, Adam, Hrbatý – Kadleček. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Litvínov: Š. Havlík (Kovařík) – Urbánek, M. Havlík, Kučera, D. Havlík, Macháč, Cikánek, Hipius – Bečvář, Helt, Vébr – Schmidmayer, Myšák, Drašar – Vopat, Ineman, Pavlíček – Kordule. Trenér: Radek Mrázek

Rozhodčí: Slavík – Jindra, Zíka