Bayern – Darmstadt 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.) | Hertha – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Mohuč 3:2 (kon.) | Ingolstadt – W. Brémy 2:0 (kon.)
FC Ingolstadt 04
2:0 (1:0)
Werder Brémy
Sobota 20.02.2016, 15:30 • Audi-Sportpark • Německá Bundesliga • 22. kolo

Díky za pozornost, užijte si hezký zbytek sobotního dne. (17:27:03)

Dlouho to vypadalo, že se ve druhé půle gólu diváci nedočkají a domácí uhájí těsné vedení. V závěru hosté spálili několik slibných možností a přišel trest v podobě druhé inkasované branky, když se z pokutového kopu prosadil Lukas Hinterseer. Příliš kvalitní podívanou zápas nenabídl, ovšem Ingolstadt vybojoval hodně cenné vítězství.

90+4

90+3
    Domácí drží míč na kopačkách a vyčkávají na závěrečný hvizd hlavního rozhodčího.

90+2
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Mathew Leckie, přichází Elias Kachunga.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.
    90. Lukas HINTERSEER - 2:0

90
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    LUKAS HINTERSEER musel kopat penaltu hned dvakrát. Tu první sice proměnil, ale hlavní arbitr nechal pokutový kop opakovat, neboť spoluhráči exekutora vstoupili do šestnáctky soupeře příliš brzy. Rakouskému fotbalistovi to však nevadilo, postavil se k exekuci podruhé, vybral si pravou stranu a i když Wiedwald směr vystihl, na míč nedosáhl.
    88. Faul uvnitř šestnáctky

88
    Yatabaré poslal v pokutovém území k zemi Bauera a tohle už pozornosti hlavního arbitra neuniklo. Penalta pro domácí.

87
    Vzápětí zasáhl připravený Özcan, který sebral míč do rukavic.

87
    Velké šance na druhé straně, kdy si hráči místo střel pouze přihrávali, nakonec jeden z nich upadl po kontaktu se soupeřem k zemi, ale hraje se dál.

86
    Nyní se hráči Ingolstadtu dožadovali pokutového kopu, ale to by bylo hodně přísné.

86
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

84
    Roger po dlouhé době vyslal také ránu na hostující bránu, Wiedwald však zasahovat nemusel, balón jeho svatyni vysoko přeletěl.

82
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Moritz Hartmann, přichází Stefan Lex.

81
    A to nebude nejspíš krátké, neboť opět leží na zemi hráč Ingolstadtu, jmenovitě Hinterseer.

80
    Domácí se v posledních minutách spíše jen brání, zatím úspěšně, ale do konce utkání zbývá ještě deset minut plus nastavení.