Standard – Charleroi 3:0 (kon.) | Mouscron – Leuven 3:1 (kon.) | Kortrijk – Sint-Truiden 3:0 (kon.)
Lokeren – Genk 0:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:0 (0:0)
KRC Genk
Sobota 20.02.2016, 20:30 • Daknamstadion, Lokeren (kapacita: 12.000 diváků) • Belgická Jupiler Pro League • 27. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního večera. Nashledanou. (22:26:31)

Je dobojováno. Oba týmy si dnes body rozdělí po výsledku 0:0. Po velice nudné první půli byli domácí hráči po většinu druhé pětačtyřicetiminutovky lepším týmem, jenže své šance nedokázali využít, i zásluhou výtečného výkonu brankáře Bizota. Hosté se dostali do tempa až v posledních deseti minutách hry, ale stálo to za to, proti však byl i druhý strážce branky hájící domácí barvy!

90+2

90+2
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Bailey, přichází de Camargo.

90+1
    A Bailey to také zkusil dle mého doporučení, jenže míč kroucený na levý horní roh letěl přeci jen o něco výše, než letět měl.

90
    Devadesátá minuta zápase právě probíhá, míč mají v držení hosté a kombinují na útočné polovině. Nyní se jim navíc po faulu dostane velice zajímavé standardní situace,vzdálenost odhadem 25 metrů, ale na střelu to tedy rozhodně je!

89
    Terki kroutil míč od pravé lajny před Bizota, obrana Genku si ale pohlídala tento balon a celou situaci zvládla na výbornou.

88
    Do konce základní hrací doby zbývají necelé tři minuty. Hosté konečně začali hrát a i jejich zásluhou sledujeme asi nejzajímavější pasáž tohoto utkání.

87
    Jaja se po delší době připomněl svým fanouškům, že je i ve druhém poločase na hřišti, když se pokusil z voleje usměrnit míč po centru z levé strany do branky, mířil však příliš vysoko!
    84. Hamaleinenovu hlavičku dokázal Verhulst vytěsnit nad branku!

84
    Tak tohle bude mrzet! Hamalainen se po dalším rohovém kopu dostal k hlavičce z hranice vápna a jen další parádní zákrok Verhulsta vytěsnil míč mířící pod břevno mimo tři tyče jeho branky!

83
    Jenže hosté se znovu ozývají se svou šancí, po které vybojovali hned dva rohové kopy v řadě!

82
    Harbaoui si nabíhal na dlouhou kolmici k hostující brance, na poslední chvíli ale míč před ním stihli obránci Genku odehrát do bezpečí.

81
    Jak už dnes bývá zvykem,, rohový kop hraný po velké šanci již nebezpečný není a ani teď tomu nebylo jinak.
    80. Verhulst vytěsnil pokus Samaty na rohový kop!

80
    Jako blesk z čistého nebe přišla šance Genku! Bailey z levé strany centroval na bližší tyč, tam byl u míče jako první Samata a z voleje jej umisťoval do branky, jenže míč ještě stačil Verhulst fantasticky vytěsnit na roh!

79
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Galitsios, přichází Ticinović.

78
    Bailey, Bailey, Bailey. Hostující fotbalista jakoby se nyní ve chvíli, kdy měl trochu času i prostoru ke střele z hranice šestnáctky nechal znervóznit posměšky domácích fanoušků a míč poslal daleko vedle domácí branky.