Bayern – Darmstadt 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.) | Hertha – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Mohuč 3:2 (kon.) | Ingolstadt – W. Brémy 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
3:2 (1:1)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 20.02.2016, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 22. kolo

A je konec! Domácí vydřeli velmi důležité body, když rozhodli o své výhře ve druhém poločase, když se v 68. minutě nejprve trefil Uth. Stejný hráč o pár minut později navýšil vedení po skvělém pasu Kadeřábka a vypadalo to na klidný závěr. Jenže hned na to hosté snížili a TSG se ještě muselo strachovat o výsledek. Nakonec už gól nepadl, a tak se domácí mohou radovat. (17:21:08)

90+3

90+2
    Hosté se drží na útočné polovině, jenže už nemají evidentně moc sil. Hoffenheim skvěle brání svůj prostor před pokutovým územím.

90+1
    Žlutou kartu dostává Samperio Bustara Jairo (1. FSV Mainz 05).

90
    Nastavují se celkem tři minuty nad rámec zápasu.

88
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Jonathan Schmid.

87
    Rázem přiše další útok Hoffenheimu. Ani tentokrát ale situaci nevymyslel vedoucí tým dobře. Volland hledal Utha, ale nepřesně.

86
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Daniel Brosinski, přichází Christoph Moritz.

85
    Rudy se vydal na útočný výlet, ve kterém sice neuspěl, nicméně pro domácí to jsou ušetřené cenné vteřiny.

84
    Naštěstí pro domácí zakroutil Samepiro svůj centr přímo do míst, kde číhal Bauman.. Hoffenheim nutně potřebuje zklidnit hru.

83
    Následně zabojoval De Blasis, a ten po zblokované střele vybojoval pro svůj tým rohov kop.

82
    Výbornou práci odvedl Kadeřábek, který ve skluzu odpálil balón Samperiovi, jenž byl v pokutovém území.

81
    Rázem je před domácí bránou hodně velké teplo! Mainz vycítil šanci a tlačí se dopředu.
    79. Samperio Bustara Jairo - 3:2

79
    Mainz právě vstřelil branku!
    Tak pozor, přestřelka pokračuje. Opět jsme svědky dvou gólů během necelé minuty. Frei předložil míč JAIRO SAMPERIOVI, který ustál těžký souboj a vzápětí zakončoval do horní části brány k pravé tyči, kam se Baumann natahoval marně.

78
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Christian Clemens, přichází Pablo De Blasis.
    77. Mark UTH - 3:1

77
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Kadeřábek a spol. pomalu a jistě míří za důležitým vítězstvím. A právě český obránce se postaral o gólovou přihrávku, když si od postranní čáry krásně naběhl ze strany do vápna, kde předložil dokonalou přihrávku na MARKA UTHA. Ten byl již v lehké pozici a z šestnáctky doklepl míč za bezmocného brankaře.

76
    Domácí útočníci našli trochu prostoru a okamžitě se snažili zaútočit, nicméně Volland nepřesně přihrával.

Martin Doležal

Branky: 13. Amiri (E. Vargas), 68. Uth (Volland), 77. Uth (Kadeřábek) – 12. Córdoba, 79. Jairo (Frei)

Karty:   14. Rudy (HOF) – 27. Balogun (MAI), 90+1. Jairo (MAI)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 8:14.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek, Schär, Süle – Volland, Rudy (C) (88. Schmid), Strobl, Amiri (75. Polanski), Ochs – E. Vargas (63. Hamad), Uth.
    Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Hamad, Kurányi, Schmid, Polanski, Toljan.

1. FSV Mohuč 05: Karius – Brosinski (86. Moritz), Balogun, Hack, Bussmann – Baumgartlinger (C), Latza (53. Frei) – Clemens (78. De Blasis), Mallı, Jairo – Córdoba.
    Náhradníci: Curci – Bengtsson, Bungert, Frei, De Blasis, Derstroff, Moritz.