Standard – Charleroi 3:0 (kon.) | Mouscron – Leuven 3:1 (kon.) | Kortrijk – Sint-Truiden 3:0 (kon.)
Lokeren – Genk 0:0 (kon.)
Standard Lutych
3:0 (1:0)
Sporting Charleroi
Sobota 20.02.2016, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne, Liège • Belgická Jupiler Pro League • 27. kolo

Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Budu se s vámi těšit na shledanou u dalšího textového přenosu. Hezký zbytek večera! (19:58:49)

A je dobojováno! Domácí dnes zaslouženě vítězí a po jednoznačné výhře 3:0 si ze zápasu odnáší všechny 3 body. Hosté se ve druhé půli sice snažili manko z prvního poločasu dohnat, nicméně se jim to navzdory velkému úsilí nepodařilo. Naopak Lutych si bezpečně pohlídal jednogólové vedení a navíc ještě přidal další dvě branky.

90+2

90+1
    Balón se ocitá mimo hrací plochu, domácí mají výhodu autového vhazování.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 2 minuty.

89
    Emond se ocitá znovu u balónu a z velkého úhlu se pokouší překonat Penneteaua, nicméně hostující brankář vyráží míč do zámezí.

88
    Trebel se křižnou přihrávkou pokusil vyslat Emonda do úniku, jeho úmysly však dokázal pohotově zastavit Dessoleil.

87
    Standard má v závěrečných minutách míč pevně pod svojí kontrolou a hraje takřka na jistotu.

85
    Balón se dlouhým nákopem dostává k Hubertovi, jenž s rozehrávkou příliš nepospíchá a provokativně čeká na napadající protihráče, aby ukryl balón do své náruče.
    84.

84
    Saglik se v pokutovém území dostal k balónu a z otočky jej nasměroval za Hubertova záda. Radost hostů však netrvala příliš dlouho, hostující útočník se totiž nacházel dle pomezního sudí v ofsajdu.

82
    Dompé nakonec zvolili z přímého kopu přímo střelu, kterou Penneteau nepříliš přesvědčivě vyboxoval.