Arsenal – Hull City 0:0 (kon.) | Reading – West Brom 3:1 (kon.) | Watford – Leeds 1:0 (kon.)
Bournemouth – Everton 0:2 (kon.)
Reading FC
3:1 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 20.02.2016, 16:00 • Madejski Stadium, Reading • FA Cup • 5. kolo

To je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (17:59:17)

Fauly: 9:9.

Ačkoliv to na začátku druhého dějství vypadalo s Readingem všelijak. Přesto však po povedeném střídání dvou útočníků dokázali domácí otočit zápas a zaslouženě vyhrát 3:1.

90+4

90+4
    Reading právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! John si doběhl do druhé vlny do vápna, kam dostal míč. zde ještě udělal kličku a do otevřené obrany ve vápně předal LUCASI PIAZONOVI míč, který jej nekompromisně uklidil do sítě.

90+3
    Quinna střídá Piazon.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty. 3 minuty tedy mají hosté k vynucení opakovaného zápasu.

90
    Trestný kop přerušuje ofsajd.

89
    Po souboji tělo na tělo padá Rondon zhruba metr od rohu vápna. Rozhodčí mu to baští i s navijákem a nařizuje trestný kop.