CSKA Moskva – HC Slovan 3:2 (po pr.) | Jaroslavl – Petrohrad 2:3 (kon.) | Soči – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Jokerit – N.Novgorod 4:3 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0) Stav série: 2:0
HC Slovan Bratislava
Úterý 23.02.2016, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • Play-off KHL

56:50
    Panin i Skalický dostávají pětiminutové tresty za bitku. Hostující hráč navíc obdržel trest za hrubost a domácí tak budou hrát dvouminutovou přesilovku. To je pro ně velká šance rozhodnout!

39:31
    Oboustranné vyloučení, na straně hosté potrestán Rok Tičar, za CSKA jde na trestnou Michail Naumenkov.

35:20
    Tomášovi Kundrátkovi se puk postavil na hranu a hostující bek ho poslal do hlediště. Jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.

29:02
    Ivan Švarný si přidržel Petrova a je vyloučen. Přesilová hra pro moskevský tým.

11:20
    Panin odpálil puk z vlastního obranného pásma až do ochranné sítě za brankou Slovanu a je vyloučen za zdržování hry. Minutová přesilovka Slovanu 5 na 3!

10:20
    Hosté konečně zahrozili. Nepříjemné nahození od modré vyrazil Sorokin před sebe a dojíždějícího Šťastného musel zahákovat Andrej Svetlakov, jenž tak odchází na trestnou lavici.

00:06
    Hned po buly se dostali do potyčky Alexander Radulov a Václav Nedorost a oba hráči míří na trestnou lavici.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 45. Petrov, 52. Da Costa (Tělegin, Radulov), 63. Pihlström (Andronov) – 14. Nedorost (Kašpar, Barker), 40. Starosta (Surový)

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Zajcev (A), Kiselevič, Denisov (C), Naumenkov, Kutuzov, Blažjevskij, Panin – Platt, Radulov (A), Svetlakov – Muršak, Ljubimov, Tělegin – Petrov, Da Costa, Pihlström – Mamin, Andronov, Žarkov – Stoljarov.
    HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Barker, Kundrátek, Višňovský, Starosta, Sersen (A), Mihálik, Švarný, Šiška – Viedenský, Nedorost, Kašpar – Jeglič, Tičar, Šťastný – Surový (C), Miklík, Bartovič – Skalický, Lušňák, Nagy (A).

Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Kučava, Novikov