Florko Košice – Košice 5:11 (kon.) | Nižná – Žilina 4:7 (kon.) | Sabinov – Prešov 6:9 (kon.)
Lido Bratislava – Hurikán Bratislava 3:5 (kon.) | M-Šport Trenčín – ŠK 1. FBC Trenčín 2:4 (kon.) | Skalica – Záhorská Bystrica 6:3 (kon.)
TJ A-FbO Nižná
4:7 (2:0, 2:3, 0:4)
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
sk Neděle 28.02.2016, 14:00Slovenská Salming extraliga mužů

Nižná nedokázala využiť náskok, s ktorým vstúpila do druhej tretiny a o vedenie trestuhodne prišla. Výsledkom je zisk troch bodov pre hráčov spod Dubňa. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok dňa. (16:11:39)

59:01
    Začala sa posledná minúta tohto zápasu. Hosťujúci florbalisti si svoj náskok už udržia a získajú tri body.

55:01
    Pred nami je záverečná päťminútovka riadnej hracej doby tohto zápasu. Hostia zo Žiliny stále vyhrávajú rozdielom troch presných zásahov.

51:49
    Žilina dala gól!
    Hostia udreli aj proti plnému počtu hráčov súpera a predváczajú ďalší skvelý obrat! MARIÁN GALOVIČ týmto gólom zavŕšil svoj hetrik. Asistencia: Michal Miške.

50:48
    Hostia využívajú presilovku a prvýkrát v zápase zvyšujú svoj náskok na rozdiel dvoch gólov! Postaral sa o to MICHAL MIŠKE. Asistencia: Martin Grlický.

49:50
    Domáci sa budú brániť! Dve minúty za hákovanie inkasuje Branislav Bulla.

46:18
    Hostia skórujú aj druhýkrát v rade a opäť sa ujímajú vedenia! Autorom gólu je ROMAN MASAROVIČ. Bez asistencií.

40:55
    Žilina dala gól! Hostia ihneď po zmene strán vyrovnali! Postaral sa o to MARIÁN GALOVIČ. Asistencia: Jaroslav Málus.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina priniesla najskôr vyrovnanie zo strany hostí, ktorí sa potom dostali aj do tesného vedenia, ale o svoj náskok napokon opäť prišli. Domáca Nižná pred záverečnou časťou riadnej hracej doby vyhráva najtesnejším možným rozdielom.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:04
    Nižná dala gól! Tak napokon nie!
    Domáci tím sa dokázal opätovne ujať vedenia, o čo sa svojím gólom postaral STANISLAV BELKO. Bez asistencií.

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny, skóre je vyrovnané a zdá sa, že sa za stavu 3:3 aj odíde do šatní.

37:39
    Nižná dala gól! Domáci tím napokon tesnú stratu vymazal pomerne rýchlo presným zásahom sa o to postaral MATÚŠ MEDŽO. Asistencia: Tomáš Reguly.

35:01
    Začala sa posledná päťminútovka tejto tretiny. Domáci florbalisti prehrávajú o jeden gól, čo je pre nich v dueli nová situácia, pretože pred pvou prestávkou mali na hokejkách pomerne pohodlný dvojgólový náskok.

31:13
    Hostia napokon predviedli skvelý obrat a dokázali sa prvýkrát v zápase ujať vedenia! Postaral sa o to MICHAL HRIN. Asistencia: Marián Galovič.

29:56
    Zmena v domácej bránke. Kaššáka nahradil MAtúš Staroň.

27:33
    Hostia dokonca dokázali aj vyrovnať! Do štatistík sa ako úspešný strelec zapisuje MARIÁN GALOVIČ. Bez asistencií.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 7. Cvoliga (Dedinský), 12. Medžo (Latka), 38. Medžo (Reguly), 40. Belko – 24. Trúnek, 28. Galovič, 32. Hrin (Galovič), 41. Galovič (Málus), 47. Masarovič, 51. Miške (Grlický), 52. Galovič (Miške)

TJ A-FbO Nižná: Kaššák (Staroň) – Šroba, Dedinský, Mačňák, Cvoliga, Matlák, Kozáčik, Bulla, Píši, Benko, Zemančík, Latka, Medžo, Suľa, Hujo
    FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Turiak – Baránek, Miške, Hruška, Masarovič, Galovič, Grlický, Kvasnica, M. Hrin (C), Málus, Francl, A. Hrin, Trúnek

Rozhodčí: Reguly, Burdeľ