Florko Košice – Košice 5:11 (kon.) | Nižná – Žilina 4:7 (kon.) | Sabinov – Prešov 6:9 (kon.)
Lido Bratislava – Hurikán Bratislava 3:5 (kon.) | M-Šport Trenčín – ŠK 1. FBC Trenčín 2:4 (kon.) | Skalica – Záhorská Bystrica 6:3 (kon.)
FBC Skalica
6:3 (3:2, 0:1, 3:0)
Tsunami Záhorská Bystrica
sk Neděle 28.02.2016, 18:10Slovenská Salming extraliga mužů

Zápas sa skončil víťazstvom domáceho tímu. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok večera. (20:23:17)

57:37
    Vylúčenie na skalickej strane je minulosťou. Pokračujeme v plnom počte na oboch stranách.

55:37
    Úspešný strelec teraz usadá na trestnú lavicu. Radoslav Pokovič inkasuje dvojminútový trest za hrubosť.

51:43
    FBC Skalica práve dala gól!
    Tak toto je neuveriteľné! Domáci hráči sa presadili vo vlastnom oslabení a zvýšili svoj nákok na rozdiel dvoch gólov. Úspešným strelcom je RADOSLAV POKOVIČ. Asistencia: Filip Kondla.

50:27
    Domáci budú musieť bojovať dokonca v dvojnásobnom oslabení! Aj Dominik Hanzalík inkasuje dvojminútový trest za nedovolenú vzdialenosť.

50:06
    Domáci tím sa bude brániť! Za nedovolenú vzdialenosť smeruje na trestnú lavicu Viktor Vogl.

49:57
    Trest hráča Záhorskej Bystrice je minulosťou, skalický tím presilovku nevyužil a pokračovať bude proti plnému počtu hráčov súpera.

47:57
    Hostia sa budú brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za sekanie Maroš Kovaľ.

47:23
    Domáci skórujú aj druhýkrát v rade a zvyšujú svoj náskok na rozdiel dvoch presných zásahov! Úspešným strelcom je LUKÁŠ MRÁZ. Bez asistencií.

45:21
    FBC Skalica práve dala gól! Skaličania využívajú presilovku a dostávajú sa do vedenia. Postaral sa o to TOMÁŠ VAŠKO. Asistencia: Lukáš Mráz.

45:06
    Hostia sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za hákovanie Denis Jakubík.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Stredná dvadsaťminútovka je za nami, ale v otázke o víťazovi stále nemáme jasno, pretože skóre je vyrovnané.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:01
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

37:14
    Začala sa posledná trojminútovka tejto tretiny. S napätím budeme sledovať, či sa niektorému z celkov ešte pred prestávkou podarí strhnúť vedenie na svoju stranu.

30:55
    Prvá polovica tejto tretiny je za nami a duel sa v podstate začína od začiatku. Skóre je po polhodine hry vyrovnané.

28:56
    Záhorská Bystrica dala gól!
    Je vyrovnané! Skóroval hosťujúci TOMÁŠ BELZÁR a stanovil tak skóre na 3:3. Asistencia: Martin Lohazer.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 9. Vaško (Štefanec), 13. Štefanec (Babiar), 19. Hanzalík (Vogl), 46. Vaško (Mráz), 48. Mráz, 52. Pokovič (Kondla) – 10. Belzár, 17. Kubaský, 29. Belzár (Lohazer)

FBC Skalica: Vymyslický, Šubin – Mráz, Opavský, Helbich, Pekár, Kondla, Babiar, Vaško (C), Moravec, Pokovič, Hyža, Šiška, Hanzalík, Hurban, Vogi, Štefanec
    Tsunami Záhorská Bystrica: VIlem, Piterka – Beňo, Steinhubel, Jakubík, Kovaľ, Petrula, Le. Haraslín, Lu. Haraslín, Lohazer, Sedlár, Kachnič, Belzár, Horecký (C), Kubaský, Leskovský