HC MIKRON Nové Zámky
4:2 (2:0, 0:0, 2:2) Stav série: 2:1
HK Bardejov
sk Neděle 06.03.2016, 17:00 • ZŠ Nové Zámky • 1. liga (SR) • Finále

Štvrté vystúpenie na obe mužstvá čaká hráčov už zajtra od 18:00 hod. opäť v Nových Zámkoch, kde môžu domáci rozhodnúť o svojom triumfe v prvej lige. (19:26:40)

V tretej tretine boli v streľbe aktívnejší domáci a vyhrali tretiu časť 15:13. Celkovo boli na strely lepším mužstvo hráči Bardejova, ktorí mali o jednu strelu viacej. Na strely to bolo teda dnes 40:41, ale na góly to skončilo 4:2.

Je tu záver tretieho vystúpenia medzi Novými Zámkami a Bardejovom domáci hráči stretnutie zvládli lepšie ako ich súpera a vyhrali ho 4:2. Ujali sa tak po druhý raz vedenia v sérii. tento raz 2:1.

58:54
    Ešte raz Polaček inkasuje 10. min. osobný trest.

58:54
    Vladimír Polaček dostáva v závere stretnutia dve minúty za podrazenie a 10.min. osobný trest.

58:01
    Pred nami sú posledné dve minúty riadneho hracieho času.

55:13
    Hosťom sa nepodarilo využiť presilovku a do konca stretnutia im zostáva už len necelých päť minút.

53:13
    Lukáš Novák oslabuje domáce mužstvo za podrazenie dostáva dve minúty.

50:01
    Posledných desať minút súboja v riadnom hracom čase. Domáci do neho vstupujú s vedením o dva góly.

46:31
    HC Nové Zámky dali gól!

Po 19 sekundách hry vedú Nové Zámky znovu o dva góly. Druhý presný zásah si pripísal ALBÍN PODSTAVEK.
    Asistencie: Marek Dubec, Martin Chovan.

46:12
    Bardejov dal gól!

Blesková odpoveď hostí, ktorí znížili znovu len na rozdiel gólu. Presadil sa MARTIN KALINÁČ.
    Asistencia: Marcel Baláž.

44:41

Domáci celok využíva aj túto presilovku, keď sa presadil ALBÍN PODSTAVEK.
    Asistencie: Martin Chovan, Juraj Ďurčo.

44:24
    Roman Ihnaťo odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za držanie.

40:48

Pred koncom presilovky sa podarilo Bardejovu znížiť, keď sa presadil VLADISLAV SOLOMONCHAK.
    Asistencie: Milan Bednár, Ondrej Gmitter.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine mali viacej streleckých pokusov hostia, ktorí túto časť vyhrali v pomere 15:12.

Je tu záver druhej tretiny, v ktorej sme gól nevideli a tak je po 40. min stav stále 2:0. V druhej časti bolo vylúčených až sedem hráčov, kým v prvej tretine len traja.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 3. Torok (Dubec, Tábi), 14. M. Chovan (Torok), 45. Podstavek (M. Chovan, Ďurčo), 47. Podstavek (Dubec, M. Chovan) – 41. Solomonchak (Bednár, Gmitter), 47. Kalináč (Baláž)

HC MIKRON Nové Zámky: J. Chovan (Kristín) – Ďurčo, M. Chovan, Kousalík, Jakovlevs, Baron, Bobček, Opalek, Hrudík – Frolík, Korytko, Podstavek – L. Novák, Hudec, Havlík – Tábi, Zlocha, Torok – Sucharda, Dubec, Komínek. Tréner: M. Chudý.
    HK Bardejov: Sabol (Škorvánek) – Vajlent, Všeteťčka, Valentín, Bednár, V. Polaček, Pichnarčík, Loydl, Ihnaťo – Gmitter, Kalináč, Baláž – Mikolášek, Šimčák, Jokeľ – Vaško, Linet, Ščurko – Fajčák, Cútt, Solomonchak. Tréner: A. Tomko.

Rozhodčí: Adamec, M. Novák – Regec, Valo