Havlíčkův Brod – Jihlava 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 2:3 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 5:2 (kon.) | Třinec – Přerov 1:4 (kon.)
Havířov – Warriors Brno 6:2 (kon.) | K. Vary – Slavia 3:5 (kon.) | Motor ČB – Žďár n/S 6:3 (kon.)
HC Kometa Brno
5:4 (2:2, 1:2, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 06.03.2016, 12:00 • DRFG Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek nedělního dne. (14:25:38)

Je za námi poslední zápas nadstavbové části ELIOD extraligy mladších dorostenců. Ve velmi napínavém klání dokázala Kometa otočit nepříznivý stav utkán a v posledním souboji sezony uzmout všechny tři body.

59:45
    Haas sprintuje na střídačku, hosté hrají v šesti!

59:19
    Brňané operují za Haasem a hostům se čas na vyrovnání velmi rychle krátí.

58:34
    Boleslav přečíslila soupeře poměrem tři na dva, Kometa ale dokázala nebezpečí zažehnat.

58:09
    Domácí celek poslal kotouč na zakázané uvolnění, hra se tedy ztěhuje zpět před brněnského gólmana.

57:41
    Kometa je kompletní!

56:16
    Moravčík zavezl kotouč před Kašpara, který zatím náporu střel odolává.

55:39
    Kometa se osvobozuje a šetří vteřinky, Boleslav je ale velmi dravá po vyrovnání a již obsazuje obranné pásmo domácího celku.

55:33
    Tomáš Sedláček dostává dvě + deset minut za držení protihráče a nesportovní chování.

55:30
    Čajkovič vybojoval kotouč za brankovištěm, přihrávka na spoluhráče se ale nezdařila dle představ. Oba týmy hrají v plném počtu.

53:41
    Z boje u mantinelu vychází lépe domácí, kteří ovšem záhy posílají kotouč na zakázané uvolnění.

53:16
    Moravčík odpyká dvě minuty za nafilmovaný pád, jeho soupeř fasuje dvě minuty za sekání.

52:55
    Jindra se snažil prokousat do útočného pásma, ovšem modrobílá obrana započala kousat a velmi dravě brání své pásmo.

52:27
    A nyní hru přerušuje zakázané uvolnění modrobílého celku.

52:05
    Oba týmy hrají v plném počtu.

51:34
    Brněnskou akci zastavuje ofsajd. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

50:37
    Svoboda ujížděl v dalším samostatném nájezdu na boleslavského gólmana. Jeho střela šla příliš vysoko!

Veronika Freyová

Branky a nahrávky: 2. Lašák (Vašíček, Čajkovič), 8. Kučeřík (Svoboda), 36. Konečný (Lašák), 44. Kunc (Sedláček), 50. Čajkovič – 16. Rudolph (Jindra), 19. Moucha (Šípek), 26. Novák (Červenka), 26. Schulz (Novotný)

HC Kometa Brno: Kašpar (Pleticha) – Masár, Sedláček J., Věžník, Buchal, Vašíček P., David, Sedláček T. – Čajkovič, Konečný, Novák – Kučeřík, Kudrna, Hubáček – Svoboda, Vašíček D., Kunc – Lašák
    BK Mladá Boleslav: Haas (Rylich) – Novotný, Sýkora, Suk, Málek, Dobrkovský, Červenka, Rudolph, Furmánek – Schulz, Valdhans, Šípek – Novák, Moucha, Čermák – Jindra, Moravčík

Rozhodčí: Humpolíček – Čuňočka, Lainka