Philadelphia – Tampa 4:2 (kon.) | Toronto – Buffalo 3:4 (0:1 po s.n.) | Florida – Boston 4:5 (po pr.)
Calgary – San Jose 1:2 (po pr.) | Colorado – Arizona 3:1 (kon.) | Anaheim – Washington 1:2 (1:2 po s.n.)
Los Angeles – Vancouver 5:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (0:2, 3:1, 1:1 - 0:1) Stav série: 1:3
HC Sparta Praha
Úterý 08.03.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

Pro dnešní zápas je to ode mne vše a budu se těšit u dalších přenosů ledního hokeje na shledanou. (20:22:12)

Sparta tedy postupuje po výhře 4:5 v prodloužení a 1:3 v sérii zápasů.

62:28
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparťané svojí horlivou aktivitu dokázali využít zásluhou ALBERTA MICHNÁČE, který dokázal po přihrávce Komárka vsítit postupový gól Sparty! Asistence: Vojtěch Komárek

61:46
    Domácí na bránu hostů zatím nevystřelili. Zato hosté posílají střelu za střelou.

61:04
    Oba týmy se snaží hrát velmi na jistotu, ale zatím se více daří Spartě.

60:30
    Puku se však pohotově zmocnili hosté, kteří se velmi horlivě přesunuli do útoku a posílají jednu střelu za druhou.

60:16
    Karlovarští se rychle pustili do prodloužení. a ihned vyráží do útoku.

60:01

Ve třetí třetině byl vidět znovu atraktivní hokej, když se domácím podařilo 82 vteřin před koncem srovnat na 4:4 a poslat utkání do prodloužení, které začne pár chvil. Následovat bude 10 minutové prodloužení s náhlou smrtí.

60:00

59:57
    Těsně před poslední sirénou puk ještě zastavil Beran. Uvidíme tedy ještě jedno vhazování před bránou domácích.

59:19
    Po nevydařené rozehrávce se domácí dostali do ofsajdu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:38
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Neuvěřitelné! Máme tu znovu srovnané utkání! Puku se ve vlastním pásmu ujal JAN TLAČIL, který z kruhu poslal přízemní střelu ,která prošla Wolfovi těsně nad betony. Asistence: Albert Hrůša

57:59
    Vhazuje se znovu před Beranem, který musel zastavit hru po střele z mezikruží.

57:23
    Karlovarští mají již velmi malou šanci na postup, protože na puku jsou neustále hosté, kteří kontrolují puk a nepouští domácí z obranného pásma.

56:20
    Energetici znovu chybují v rozehrávce a k puku se bez většího úsiilí dostává Sparta.

55:51
    Až nyní jsou na puku domácí, kteří se ihned vydávají do útoku.

55:27
    Domácí hrají v plném počtu, ale hosté se stále drží v útočném pásmu.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 28. Prošek (Vápeník), 32. Bečka (Tlačil, Slabý), 35. Pastyřík (Klejna, Pátek), 59. Tlačil (Hrůša) – 2. Eliáš (Safin, Šmerha), 11. Nacházel (Šmerha), 39. Šmerha (Jeřábek, Vízner), 53. Dubský (Michnáč), 63. Michnáč (Komárek)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Grančarov) – Vápeník "A", Klejna, Bernáth, Štaif, Pátek, Hrůša, Kala – Bečka, Kurfürst "C", Prošek, Pastyřík, Horký "A", Šýla, Tlačil, Halberštát, Salnikov, Hoang, Slabý, Habr
    Trenér: Václav Eismann

HC Sparta Praha: Wolf (Hofmann) – Jeřábek "A", Sedliský, Vandas "A", Eliáš, Vízner, Janda, Horský – Dubský, Komárek "C", Michnáč, Šmerha, Schwamberger, Safin, Maršoun, Nacházel, Wojnar, Šrámek, Švarc, Šišolák
    Trenér: Richard Žemlička

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Kokrment