Los Angeles – Dallas 2:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 3:4 (kon.) | Carolina – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 0:5 (kon.) | Arizona – Washington 3:0 (kon.)
Chicago – Boston 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 6:2 (kon.)
Arizona Coyotes
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
Washington Capitals
Neděle 03.04.2016, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

47:46
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici musí domácí hokejista Kevin Connauton (ARI), který se provinil podražením. Přesilovka pro Washington.

38:37
    Hra přerušena za domácí brankou poté, co se tam strhla malá potyčka a rozhodčí už to nemohl ponechat bez povšimnutí. Na trestnou lavici musí odjet Jordan Martinook (ARI), který dostává dvě minuty za hrubost. Takže je tu první přesilovka v zápase pro Washington.

23:32
    Máme tu také bitku, domácí hokejista Max Domi (ARI) se pustil do křížku s Natem Schmidtem (WSH). Byl to poměrně krátký souboj, o to ovšem ráznější. Oba borci pochopitelně dostávají tresty za rvačku a budeme moci pokračovat.

16:14
    Uvidíme na konci první třetiny první vyloučení zápasu, na trestnou lavici míří hokejista Washington Capitals Alexandr Ovečkin (WSH), který dle rozhodčího fauloval sekáním. A tak je tu šance na přesilovku pro domácí.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 46. Doan (Domi), 46. Ekman-Larsson (Tanguay, Vermette), 54. Richardson (Domi)

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Ekman-Larsson, Murphy, Connauton, Michálek, Grossmann, Grant – Tanguay, Vermette, Duclair – Rieder, Dauphin, Tichonov – Domi, Richardson, Doan – Martinook, Gordon, Chipchura
    Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Alzner, Niskanen, Schmidt, Carlson, Orpik, Orlov – Ovečkin, Johansson, Oshie – Burakovsky, Kuzněcov, Williams – Chimera, Beagle, Wilson – Winnik, Richards, Galijev

Rozhodčí: L'Ecuyer, Rooney – Sharrers, Wheler

Diváci: 17 125