Chrudim – Králův Dvůr 0:0 (2:4 po pen.) | Písek – Kolín 2:1 (kon.) | Dobrovice – Most 3:1 (kon.)
FC Písek
2:1 (0:0)
SK Sparta Kolín
Sobota 09.04.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 24. kolo

Je konec a písečtí fotbalisté přidávají další tři body do své sbírky. Diváci se dočkali branek až ve druhé půli, kdy Veselý poslal Kolín do vedení hostující celek. Jenže za sedm minut srovnal Němec a v 82. minutě rozhodl o výhře domácích 2:1 velezkušený Zušťák. To je vše, přeji hezkou sobotu. (12:12:47)

90+2

90+2
    Sudí odpískal útočný faul Kouřila, Rondzik bude odkopávat od své brány.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Domácí ještě střídají. František Němec má dnes odpracováno, na poslední minuty se do hry zapojí Lukáš Holub.

88
    Blíží se závěr zápasu. Kolín přidává na aktivitě, domácí budou čekat na příležitost z brejků.

85
    ... a na druhé straně Vojtěcha Hrona nahradí Matěj Vejr.

84
    Václava Milce na hřišti vystřídá Jakub Held.
    82. Jan ZUŠŤÁK - 2:1

82
    Písek právě vstřelil branku!
    Písek otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch. Na centrovaný balón si nejlépe naskočil JAN ZUŠŤÁK a hlavou posílá jihočeský celek do vedení – 2:1.

81
    Brunclík měl ve vápně dostatek prostoru, ale nedokázal zpracovat skákající míč, jeho následné zakončení se mezi tyče nevešlo. Velké štěstí pro Písek.

78
    Kučera se dostal ke střele, balón minul pravou šibenici.

75
    Kolín využívá dalšího střídání. Ze hry odejde Dominik Veselý, opačným směrem zamíří Lukáš Seifert.

73
    Po dvou brankách přišel útlum na obou stranách. Nikdo nechce znovu inkasovat a tak se oba týmy soustředí především na pozornou obranu.

70
    Dochází k další změně na domácí straně. Filipa Řezáče nahradí Jan Zušťák.

68
    Štoček se dostal do zakončení z otočky, ale jeho pokus mířil vedle pravé tyče.

66
    Střídá také Písek. Jiřího Ježdíka na trávníku nahradí Ondřej Sajtl.

64
    Kolínští střídají. Ze hřiště odejde Viktor Šimeček, jeho místo zaujme Jindřich Kučera.