Club Brugge – Gent 2:0 (kon.) | Mechelen – Lokeren 2:1 (kon.) | Mouscron – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Charleroi – Sint-Truiden 1:1 (kon.)
Royal Excel Mouscron
0:0 (0:0)
Waasland-Beveren
Sobota 09.04.2016, 20:00Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu - sk. A

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:57:32)

Dnešní utkání je za námi. V dnešním utkání jsme nebyli svědky ani jedné branky a zápas tak skončil 0:0. Hosté měli největší šanci vstřelit branku, a to když v 90+4. minutě mohli udeřit z penalty, Moulin jí však neproměnil a oba týmy si tak připíšou do tabulky po dnešní bezbrankové remíze jeden bod.

Držení míče: 57% – 43%
    Střely celkem: 9 – 8
    Střely na branku: 5 – 1

90+5
    90+4. Penalta

90+4
    Moulin poslal míč k pravé tyči, tam si to však namířil i Vagner a pokutový kop tak chytil!
    90+3.

90+3
    Hosté budou zahrávat pokutový kop! Vagner se dopustil faulu a rozhodčí nezaváhal ani chvilku!

90+3
    Tento přímý kop však skončil pouze v dobře postavené zdi.

90+2
    Ještě před tím však budou domácí střídat. Ze hřiště odchází Mustapha Oussalah a místo něj nastupuje Marko Ščepovič.

90+2
    Domácí budou zahrávat velmi zajímavý přímý kop zhruba ze třiadvaceti metrů!

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Floriano Vanzo se dopustil velmi tvrdého zákroku na jednoho z protihráčů a od rozhodčího tak vyfasoval rovnou červenou kartu! Floriano Vanzo tak strávil na hřišti zhruba pouhých deset minut.

88
    Cisse napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho tvrdá střela skončila jen těsně vedle pravé tyče Vagnerovi branky!

87
    Hosté momentálně drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už se jim moc nechce.

85
    Míč se snesl ve vápně na hlavu jednoho z hostujících hráčů, a ten ho následně poslal mimo vápno.

85
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

84
    Tak nakonec ne, Olinga už je zpět na nohou a hodlá pokračovat dále bez ošetření.

84
    Olinga zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů na polovině soupeře a bude tak muset být ošetřen.