Bardejov – Sereď 1:0 (kon.) | R. Sobota – Spiš. N. Ves 3:1 (kon.) | Haniska – Poprad 1:3 (kon.)
B. Bystrica – Nové Mesto n/V 1:0 (kon.) | Prešov – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)

90
    V závere zápasu domáci zahrali priamy kop. Lopta však Maleca neohrozila, keďže skončila len na múre.

90
    Rozhodcovia pridali k tomuto zápasu ešte 2 nadstavené minúty.

82
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Ujčík, prichádza Palutka.

80
    Ľubomír Jurčo si vyslúžil druhú žltú kartu a následne tým pádom videl aj kartu červenej farby!

79
    Žltú kartu dostal aj Erik Streňo.

73
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Gruca, prichádza Ferenc.

72
    Poprad si pripisuje tretiu žltú kartu v zápase. Tentoraz bol potrestaný Ľubomír Jurčo.

69
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Lukáč, prichádza Zápotoka.

68
    Ďalšiu žltú kartu na strane hostí dostal Szymek Gruca.

62
    Žltú kartu za protesty uvidel Slavomír Kica.

57
    Poprad dal gól! RÓBERT UJČÍK prekonal krížnou strelou z vnútra šestnástky brankára domáceho celku a svojim druhým gólom v zápase zvýšil na 1:3!

56
    Ujčík vyslal prihrávkou do šance Bilasa, ktorý v čistej šanci loptu napálil len do brankára Lipčáka.

55
    Hostia mali k dispozícii ďalší priamy kop. Tentoraz ho zahral Bilas. Domáci gólman Lipčák zostáva ale aj naďalej v druhom polčase neprekonaný.

55
    Gruca zahral priamy kop. Svoj center namieril na hlavu Palšu, ktorého pokus len tesne minul domácu bránu!