Břeclav – Prostějov 0:3 (kon.) | Kroměříž – Slovácko B 1:7 (kon.) | Líšeň – HFK Olomouc 4:1 (kon.)
Vyškov – Vítkovice 3:0 (kon.) | Mohelnice – Hulín 1:0 (kon.)

89
    Žlutou kartu dostává Lubomír Pinkava (FK Mohelnice).
    Žlutou kartu dostává Lukáš Hapal (FK Mohelnice).

64
    Žlutou kartu dostává David Bača (FK Mohelnice).

47
    Mohelnice právě vstřelila branku! Autorem branky je MICHAEL WEINLICH.

46

45

1

FK Mohelnice: Hora – Seibert, Kuba (C), Pinkava, Weinlich, Fišara, Hapal, Heidenreich, Bača, Žák, Vokoun.
    Náhradníci: Večeř – Fiala, Kopa, Šmíd, Kotůlek

SK Spartak Hulín: Vogl – Kostka, Ondřejka, Laciga (C), Dvořáček, Šrom, Matoušek, Krhut, Zlámal, Vyskočil, Pospíšil.
    Náhradníci: Chytil – Barcuch, Steiner, Postava, Minář, Číhal

Rozhodčí: Petr Mikula – Josef Tomanec, Tomáš Batík.

Hosté jsou momentálně na 4. místě tabulky se ziskem 31 bodů za osm výher, sedm remíz a čtyři porážky.

V posledním kole zavítalo na půdu Spartaku Velké Meziříčí, které sice v závěru půle dohnalo náskok domácích, ale ti ve druhé půli rozhodli a zvítězili 2:1!

Domácí se nacházejí na 11. místě ligové tabulky se ziskem 22 bodů za čtyři výhry, deset remíz a pět porážek.

V posledním kole zavítala Mohelnice na půdu druhých Vítkovic, kde branka nepadla oba celky si podělily body za remízu 1:1.

Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se v rámci 21. kola MSFL představí na domácí půdě FK Mohelnice, na jejíž hřiště se podívá SK Spartak Hulín.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.